fbpx
ASD Maart 2018 Opvolg
03 / 21 / 2018
Drop gestuur besigheid
Hoe u Shopify Shops aan app.cjdropshipping.com koppel
03 / 26 / 2018

Hoe om hulpbronversoek te plaas op app.cjdropshipping.com

  • Vir beginners: vyf gratis aankope-aanvrae is daagliks beskikbaar
  • Vir gebruikers wat meer as 50 bestellings in CJ geplaas het: daagliks 10 gratis verkrygingsversoeke beskikbaar
  • Vir gebruikers wat meer as 2000USD bestellings geplaas het: daagliks 20 gratis verkrygingsversoeke beskikbaar
  • Vir gebruikers wat bestellings van meer as 2 miljoen dollar geplaas het: onbeperk
 • U kan ook ons ​​betaalde plan koop vir die verhoging van die hoeveelheid aankope-versoeke.
Om 'n verkrygingsversoek op ons webwerf te plaas, moet u eers registreer by app.cjdropshipping.com
Hier is 'n handleidingvideo vir u:

U kan ook die leiding hier volg,

Stap 1: Klik op “Sourcing” op die voorblad

Stap 2: Klik op Sourcing aan die linkerpaneel en dan op “Post Sourcing Request” in die regter boonste hoek.

Stap 3: Klik op “Individuele produk”

Opmerking: daar is 'n opsie vir die bron deur op "Store Existed Product" te kliek. Hierdie opsie is egter slegs beskikbaar vir gebruikers wat hul Shopify Store op ons webwerf gekoppel het. Lees die handleiding: "Hoe u Shopify-winkel aan app.cjdropshipping.com koppel" om te leer hoe u u Shopify-winkel met ons toepassing kan verbind.

Stap 4: Vul die nodige inligting in, onthou dat die trefprys die prys is waarna u op soek is, en dit sluit die afleweringskoste in na die spesifieke land waarin u wil hê dat die produk gestuur moet word.

Stap 5: Nadat u die verkrygingsversoek suksesvol geplaas het, kan u teruggaan na die bladsy onder “My CJ”> linkerpaneel “Sourcing” en die status sien van die produk wat u vir 'n bron wil hê. En u kan op 'Besigtig besonderhede' klik om die inligting oor hierdie produk te sien.

 • Op Sourcing - U aankoopsversoek is ontvang; ons span sal binne 24 -48 uur gedurende normale werksdae na u terugkeer.
 • Verkryging van sukses - Ons span kon die spesifieke produk wat u aangevra het, kry, u kan die besonderhede van hierdie produk besigtig om die prys van die produk en die afwykings wat beskikbaar is, te sien.
 • Hulpbronne misluk - Ons span kon nie 'n vervaardiger vir die spesifieke produk vind nie.

Facebook Comments