fbpx

Нашата понуда


展会 背景 4

Ние нудиме повеќе од другите

1 Без надомест за наплата, без месечна претплата, без такси за чување, без минимална нарачка
2. CJ APP прави стотици илјади објавувања на производи, обработка на нарачки полесно и бесплатно
3. Печатете на побарувачка со илјадници производи, вашиот купувач го дизајнира
4. САД, Европа, Инвентар на магацини во светот, обработка на домашни и ист ден
5. Извори на кои било производи со цена Нормално пониски од Алиекспрес или еБај и Бесплатно
6. Контрола на квалитетот, бела етикета и брендирање за вашите Интернет продавници
7. Исполнување од Кина до светски, трговија на големо и вашиот изворен извор во Кина
8. Достапна за готовина на испорака и CJPacket испорачува многу побрз испорака од ePacket
9. Ажурирање на производи за топла продажба во реално време со помош на мобилна апликација
10. Професионална услуга за снимање видеа и слики за вашите добитни производи
Исто така, нашата апликација е бесплатна за секого. Деталите можете да ги проверите овде.
A. CJ Dropshipping APP Карактеристики
-Ипоставувајте производи во вашите продавници со само неколку кликања
-Се бесплатни производи за извори на услуги и илјадници ПОД производи
-Се извори од 1688 и Taobao директно
1 Лесно наведете ги и внесете ги производите во вашите продавници, нормално цена пониска од Aliexpress или eBay, имаме и илјадници производи POD;
2 Процесирајте ги вашите нарачки и испорачете ги само со неколку клика, сè што автоматски се синхронизира со вашите продавници, достапни се и нарачки CSV;
3 Брзо како и во истата обработка, испорака од магацин на САД директно до вашите американски клиенти;
4 Пакување на брендот и вметнете достапно, контрола на квалитетот пред испраќање, скоро еден по еден проверка;
5 Следете ги вашите нарачки во секое време и направете анализа за испорака;
6 Тимот што работи со вашиот тим и скоро 7 * 24 мрежна поддршка;
Б. Како функционира АПП за спуштање на СП
-Едноставно увезувајте производи за осипување
Увезете производи од нашата земја. Откако ќе го пронајдете производот што сакате да го увезете, само кликнете на копчето LIST и промена на цената што сакате да ја продадете, подготвена е да се објави во вашата продавница.
Поврзете постојни производи
Поврзете производи што веќе ги продавате во вашата продавница со CJ APP. Системот само генерира нарачки дека производите се поврзани од вашата продавница со CJ. Вие не треба да го менувате списокот во вашата продавница, нашиот систем автоматски ќе увезува нарачки од вашата продавница.
-Скријте ја вашата деловна тајна
Ние ќе ја скриеме вашата деловна тајна, откако ќе имате производи со врвен продавач, кои само ви припаѓаат. Ние нема да им кажуваме на другите клиенти на производите, ниту за продажбата.
-Постави барање за извори
Ако производите не постојат во нашата АПП, можете да испратите барање за извори до нас, и ќе можете да ги наведете или да ги поврзете веднаш по успехот на изворот.
-Порачки пополнете автоматски
За да испратите производ на вашиот клиент, само кликнете на "Додај во кошничка" и потврдете ги нарачките. Сè друго автоматски се прави со CJDropshipping.
- Нарачки за пукање на шипки од EXCEL или COPY и PASTE
Ако сè уште сакате да користите модели за нарачки ексел или CSV, тогаш можете да го користите копчето Import Excel Orders, ќе има две опции за поставување EXCEL или COPY и PASTE за овој стил. Системот ќе ја пресмета самата сума, ќе можете да преземате броеви за следење во секое време кога сакате.
- Инвентар за нарачки со CJDropshipping и превоз на магацини во САД
Да се ​​зачува целосен инвентар може да се подобри брзината на обработка на вашите нарачки. За производи со порибување, можеме да ги процесираме побрзо како истиот ден. Можете да нарачате инвентар за топлите производи со попуст цена. Исто така, имаме сопствен магацин во САД за обработка на нарачки.
- Пресметка на трошоците и следење на пратката
Бесплатна алатка за пресметување на цената на испорака за сите достапни начини на испорака. Знајте каде се вашите нарачки во секое време, тоа може да направи анализа за испорака.

Цената за испорака ќе биде пониска од продавачите на Алиекспрес, Абај со испраќање на барање за извори со следниов линк.
Да бидеме успешно заедно, ние ќе ви бидеме квалификуван партнер за испорака на капки.


Контактирајте не
Фејсбук Коментари