fbpx
Kutia e ikonave SVG kutiPërdoret për ikonat si, ndajnë, koment, dhe reagim

Ky mesazh është i dukshëm vetëm për administratorët:
Problemi me shfaqjen e postimeve në Facebook. Cache rezervë në përdorim.

Gabim: Gabim në vërtetimin e shenjës së hyrjes: Seancat për përdoruesin nuk lejohen sepse përdoruesi nuk është një përdorues i konfirmuar.
Lloji: OAuthException
Klikoni këtu për të zgjidhur problemet.

javë më parë 2

Andy Chou

"Shoelaces silikoni me elastike lidhëse"
Dizajni elastik, nuk ka nevojë të kesh frikë nga prishja e papritur gjatë ushtrimit intensiv. Pika të buta dhe pa presion në pjesën e sipërme të këmbëve tuaja.
Lehtë për tu lidhur me dantellë, dhe nuk është e nevojshme të lidhni një herë duke u lidhur, një herë e përgjithmonë.
Pricemimi i produktit nga 0.83 $ !!! 💰
Kontrolloni këtu: bit.ly/2QXjHuy
PenPërhap në të gjithë botën.✈️

#cjdropshipping #dropshipping
... Shiko më shumëShihni më pak

javë më parë 2

Andy Chou

🔆Udhëtimi me aeroplan jastëk🔆
Ytdo herë, kudo, kujdes për rruazat e qafës së mitrës !!!
Vetëm çmimi i produktit 3.97 $ !!! 💰
Kontrolloni këtu: bit.ly/2QXwQDX
PenPërhap në të gjithë botën.✈️

#cjdropshipping #dropshipping
... Shiko më shumëShihni më pak

javë më parë 2

Andy Chou

🎉Baby Bath Sponge Pad🎉
Pëlhurë miqësore ndaj lëkurës, interlayer i rrjedhës së provës, leckë rrjetë.
Asnjë dizajn këndor, duke imituar mitrën e ngrohtë të nënës, duke dhënë një ndjenjë sigurie.
Vetëm çmimi i produktit nga 3.31 $ !!! 💰
Kontrolloni këtu: bit.ly/33tPhCS
PenPërhap në të gjithë botën.✈️

#cjdropshipping #dropshipping
... Shiko më shumëShihni më pak

javë më parë 2

Andy Chou

ItnessTingulli i Fitnesit të Lojës🌾
Ju duhet të instaloni gëzim-kon në përkatësisht Unazën e fitnesit dhe rripin e kofshës, dhe më pas të përfundoni vrapimin, fluturimin, shëtitjet dhe veprimet e tjera në lojë me sens lëvizjeje! Thjesht shijoni lojën!
Mimi i produktit: $ 5.09 !!!
Kontrolloni këtu: bit.ly/35Hkunt
PenPërhap në të gjithë botën.✈️

#cjdropshipping #dropshipping
... Shiko më shumëShihni më pak

Komentoni në Facebook

E shkëlqyeshme. Por cila është loja për unazën?

javë më parë 2

Andy Chou

# รับ สมัคร พนักงาน ทำงาน ประจำ ที่ สาขา ใน ประเทศไทย
1. ตำแหน่ง ธุรการ (ล่าม อังกฤษ / จีน) จำนวน 1
มี ประสบการณ์ 1-2 ปี ขึ้น
2. ตำแหน่ง เจ้าหน้าที่ บัญชี (ต่าง ประเทศ) จำนวน 1
มี ประสบการณ์ 3 ขึ้น
3. Marketing Marketingu i Operatorit จำนวน 2
มี ประสบการณ์ 1-2 ปี ขึ้น
4. Sales Shitje offline จำนวน 1
มี ประสบการณ์ 1-2 ปี ขึ้น ไป (เข้า ออฟฟิศ 2-3 วัน ต่อ สัปดาห์)
5. Service Shërbimi Online i blerësve \ shitjet จำนวน 10
ยินดี รับ นักศึกษา จบ ใหม่

**** คุณสมบัติ ผู้ สมัคร ****
คน มี ประสบการณ์ ทำงาน และ สามารถ สื่อสาร ภาษา อังกฤษ ได้
พูด ภาษา จีน ได้ จะ พิจารณา เป็น พิเศษ รู้จัก ธุรกิจ
และ คุ้นเคย กับ เว็ ปี้ ลาซา

*** สถาน ที่ ทำงาน ****
หมู่บ้าน ลดาวัลย์ ศรีนครินทร์ บา พลี
คน ที่ สะดวก ต่อ การ เดินทาง และ สามารถ เริ่ม งาน ได้
(ตาม ตกลง สามารถ ต่อ รอง ได้)

N ทำงาน จันทร์ ถึง เสาร์ เวลา ทำงาน 8.30-17.30.

*** สนใจ ติดต่อ ส่ง เร ซู เม่ มา ที่ cjdropshippingthailand@gmail.com
wechat: Ranya-07 หรือ Linja: 56ranya
แอด มา สอบถาม ราย ละเอียด เพิ่มเติม ได้ ค่ะ
... Shiko më shumëShihni më pak

# รับ สมัคร พนักงาน ทำงาน ประจำ ที่ สาขา ใน ใน N 1. ตำแหน่ง ธุรการ (ล่าม อังกฤษ / จีน) จำนวน 1 คน มี ประสบการณ์ 1-2 ปี ขึ้น ไป 2. ตำแหน่ง เจ้าหน้าที่ บัญชี (ต่าง ประเทศ) จำนวน 1 คน มี ประสบการณ์ XUM Marketing Marketingu i Operatorit จำนวน 3 คน มี ประสบการณ์ 3-2 ปี ขึ้น ไป 1. Sales Shitja në Linjë จำนวน 2 คน มี ประสบการณ์ 4-1 ปี ขึ้น ไป (เข้า ออฟฟิศ 1-2 service service สัปดาห์ สัปดาห์ shërbim) 2. 3 น ดี รับ นักศึกษา จบ **** คุณสมบัติ ผู้ สมัคร **** ต้องการ คน มี ประสบการณ์ ทำงาน และ สามารถ สื่อสาร ภาษา อังกฤษ ได้ ได้ บ้าง หาก พูด ภาษา จีน ได้ บ้าง หาก พูด ภาษา จีน ได้ จะ พิจารณา ด้า สามารถ เรียน รู้ ได้ รวดเร็ว *** สถาน ที่ ทำงาน **** หมู่บ้าน ลดาวัลย์ ศรีนครินทร์ บา พลี สมุทรปราการ ขอ ขอ คน ที่ สะดวก ต่อ การ เดินทาง และ เลย เลย (เลย เลย ดือ น ตาม ตกลง สามารถ ต่อ รอง วัน) วัน ทำงาน จันทร์ ถึง เสาร์ เวลา ทำงาน 5-10 ***. *** สนใจ ติดต่อ ส่ง เร ซู เม่ มา ที่ cjdropshippingthailand@gmail.comwechat: Ranya-8.30 หรือ Linja: 17.30ranya แอด สอบถาม ราย ละเอียด เพิ่มเติม ได้ ค่ะBashkëngjitje imazhiBashkëngjitje imazhi

SH DENDETSI SHRBIMI SUPER KUJDES!

banner_web_new
Ne kemi një qendër të përmbushjes së depove në Sh.B.A për transportuesit me pika që kërkojnë një metodë të shpejtë, të sigurt dhe të qëndrueshme për marrjen e sendeve për klientët tuaj, depoja e SH.B.A.-së është falas! Në vend që të presim ditët e ePacket të 12-20 të kohës së dorëzimit për të hedhur sendet e anijeve nga Kina në Magazinën e Sh.B.A., ne mund të blejmë produktet fituese nga 1688 me çmim të mirë dhe pastaj para-aksioneve në Magazin tonë në SHBA. Sapo të arrijë inventari në Magazin tonë në SH.B.A. i cili zgjat rreth 10 ditë pune. Pasi që inventari juaj të depozitohet në depon tonë në SH.B.A. porositë tuaja do të përpunohen në të njëjtën ditë në Magazinën e SHBA dhe dërgoni me anë të USPS në ditët 2-5! Thjesht duhet të paguani koston e transportit deri atëherë. Bisedoni me agjentin tonë.
CJ-logjistike

CJPacket

JewelShipping

USPS

DHL

ePacket

Linja speciale

Pse CJDropshipping eshte me e mira?

Ne jemi një ekip profesional që kemi njerëz 300 + dhe një qëllim për transport droge. Klientët tanë kryesorë janë Shopify, Wordpress, eBay, Amazon, Etsy vrapues të cilët janë përqëndruar në marketing dhe kanë lënë gjëra të tjera si produkte ndihmuese, përpunimin e porosive dhe dërgesat tek ne. Ne kemi rreth qindra fabrika të bashkëpunuara dhe depo metra katrorë 20,000. Mallrat e furnizimit të drejtpërdrejtë të fabrikës, duke ofruar një gamë të plotë të biznesit të transportit nga rënia ju lejon të mbani një larmi të madhe të produkteve me një çmim të ulët pa koston e ruajtjes së tyre. Ne kemi APP-në tonë FALAS dhe qindra mijëra produkte që mund të postohen në dyqanet tuaja me vetëm disa klikime. Postoni kërkesën për ndihmë, pastaj shisni të gjitha produktet duke mos atë që shihni. Ne kemi depot tona në SHBA dhe produktet këtu mund të dorëzohen vetëm në ditët 2-5 për klientët amerikanë. Një për një komunikim, kështu që ju do të dini gjithçka në lidhje me statusin e produkteve dhe porositjeve tuaja. Për më tepër, kartat dhe kutitë tuaja të personalizuara janë gjithashtu të disponueshme për t'u futur në secilën ngastër. Koha më e shpejtë e përpunimit është e njëjta ditë. Ndërsa deri tani, ne jemi partneri kryesor i transportit nga pikat kryesore të shumë prej dyqaneve më të mira 100 Shopify dhe WooCommerce.
  • Pa tarifë konfigurimi, pa tarifë mujore, pa tarifë ruajtjeje, pa porosi minimale
  • CJ APP është i lehtë për t’u përdorur për qindra mijëra produkte, duke postuar, përpunuar porositur dhe pa pagesë
  • Shtypni në Kërkesë me mijëra produkte, blerësi juaj e dizajnon atë gjithashtu
  • Inventarizimi dhe transporti i depove të SH.B.A.-së, një tjetër dërgesë më e shpejtë se ePacket
  • Ndihmuese për çdo produkt për biznesin tuaj të anijeve rënie dhe falas
  • Kontrolli i cilësisë dhe ndërtimi i markës për ju
  • Pricemimi normalisht më i ulët se shitësit e Aliexpress dhe eBay
  • Përpunimi në të njëjtën ditë nëse produktet janë të rezervuara në depo
  • Përditësimi i produkteve të shitjes së nxehtë në kohë reale
  • Video dhe imazhe të produkteve profesionale ofrojnë

Të gjitha në një: Aberershipi i shtypur Oberlo

Alternativa Aliexpress me burimin nga 1688 / Taobao dhe përdorimin e metodave më të shpejta të transportit CJPacket, Jewelshipping, USPS përveç ePacket.

Transport partneri transportues

Partneri kryesor i anijeve me rënie të shumë prej dyqaneve më të lartë 100 SHOPIFY, WooCommerce, AMAZON, eBay, ETSY.

Pse Ne Në vend të Aliexpress

CJDropshipping.com

Konsumatorët ndjehen të stresuar për të marrë pako të ndryshme kur vendosen një qëllim në të njëjtin dyqan. Ne mund të kombinojmë urdhra për ju, mund të vendosim produkte të ndryshme në një paketë të njëjtë, do t'ju kursejë kohë, kosto të transportit dhe klienti do të jetë shumë i lumtur me këtë. Kur keni një problem me porositë, nuk do të keni nevojë të kontaktoni shitës të ndryshëm, ne jemi e vetmja palë pas shitjes me të cilën do të duhet të merreni. Ne do të kujdesemi për gjithçka. Ne do të burojmë për ju me shumë mundësi të ndryshme çmimesh dhe me një çmim më të ulët se Aliexpress ose eBay. Duke e bërë dyqanin tuaj më të besueshëm.
1: difficultshtë e vështirë të bisedosh me shitës të ndryshëm
2: Ne do të vendosim produkte të ndryshme në një paketë, do të kurseni në transport, kohë dhe konfuzion.
3: Aliexpress nuk do të jetë më i lirë
4: Shumë konkurrent kur shkallëzoni
5: Ne nuk do ta refuzojmë pagesën tuaj!

Lexo më shumë

Kërkesë Ndihmuese

Pse keni nevojë për kërkesë ndihmuese

Do të ketë një mundësi prej 80% që shitësit tuaj të lartë nuk janë regjistruar ende në APP-në tonë. Pa shqetësime fare, ne jemi në Kinë e cila njihet si vendi më i madh eksportues dhe mund të burojmë çdo produkt në vend për ju pa asnjë akuzë.
Vendosni një kërkesë ndihmuese në CJ APP dhe ju do të merrni kuotimin në orët e punës të 24, gjithashtu mund të dërgoni ose të lidhni në emailin tonë mbështetës ose Skype dhe ne do ta kontrollojmë atë.
1. Ju duhet të siguroni Aliexpress ose një lidhje tjetër platformë të atyre produkteve.
2. Ju duhet të zgjidhni metodën e transportit ju dëshironi të përdorni.
3. Ju duhet të na tregoni çmimin tuaj të synuar të dropshipping për këtë produkt.
4. Nëse është e mundur, ju lutemi përcaktoni peshën e këtij produkti.
5. Nëse nuk keni parasysh ju lutemi na tregoni edhe vëllimet e atyre produkteve që do të shesni.

Lexo më shumë
12 / 12 / 2019

Shërbimi i Fotografisë dhe Videove të Shtënat Online Tani

Dëshiron të marrësh fotografi dhe video të dashur për marketingun e produktit të dyqanit tuaj? Ndërsa të gjithë dropshippers e dinë që fotografia e produkteve dhe videot janë një [...]
12 / 09 / 2019

CJPacket S Zgjidhje e mirë për biznesin tuaj që lëshon punën gjatë sezonit të pikut

Siç e dinë të gjithë transportuesit e pikave, sezoni kulmin e blerjeve në internet shpesh zhvillohet në Q4. E Premte e Zezë, Halloween, Faleminderit për Dhuratën dhe Ditën e Krishtëlindjes [...]
11 / 26 / 2019

Tipari i listës pjesa më e madhe është në dispozicion tani!

Për të ofruar shërbim të përsosur është gjithmonë ndjekja jonë, por edhe qëllimi i të gjitha kompanive të tregtisë elektronike. Një nga standardet e shërbimit të mirë është të bësh [...]
11 / 26 / 2019

Nuk ka nevojë të rishikoni renditjen e produkteve në dyqanin tuaj - Vetëm përdorni tiparin automatik të lidhjes CJ

Lidhni produktin lejon që të dhënat të rrjedhin nga Produktet në CJ në dyqanin tuaj në mënyrë që produktet tuaja të azhurnohen me përshkrimin dhe informacionin tjetër thelbësor. Më shumë [...]
11 / 23 / 2019

Vendet kryesore të 10 përdorin shërbimin e parave të gatshme në dorëzim (COD)

Në epokën e shoqërisë pa para, le të shohim se vendet e Top 10 përdorin më së shumti Para në Dorëzim… 1. Tajlandë Edhe shumica e njerëzve Thai fillojnë të ndryshojnë në përdorim [...]
11 / 21 / 2019

Si funksionon paraja e dorëzimit (COD) në Tajlandë?

Ju nuk mund ta dini një nga vendet më të mira të COD është Tajlanda. Dhe njerëzit në Azinë Jug-Lindore (VSM) pëlqejnë të përdorin Paratë e gatshme për Dorëzim [...]
11 / 20 / 2019

Si të përdorim sistemin e furnizuesit CJ?

Një pjesë e lajmeve të mira për ju! Ne kemi nisur një sistem të ri furnizues në CJ APP i cili ngarkon vetëm tarifat e transportit dhe komisionin. Kur ti [...]
11 / 13 / 2019

Marrëveshje e Shkarkueshme për Dropshipping për eBay, Shopify, Amazon, Lazada, Dropshippers Shopee

Duhet pranuar që dropshipping është një nga mënyrat më fitimprurëse dhe më të lehta për t'u futur në biznes. Nga statistikat e treguara në Google [...]
11 / 01 / 2019
kërkoni ose buroni një produkt sipas figurës

Si të kërkoni ose buroni një produkt me imazh në CJ?

A jeni i shqetësuar me atë se si të përshkruani artikujt që ju pëlqen saktësisht ose dëshironi të gjeni? A ndjeheni të irrituar kur nuk mund të kërkoni asgjë [...]
10 / 28 / 2019

Thailand Another Një Magazinë tjetër e Re

CJ po zgjeron shtrirjen e saj në të gjithë botën. Biznesi CJ DropShipping tani ka pesë depo, dy në Kinë, dy në SH.B.A., një nëTajlandë, ku ne paketojmë [...]
10 / 24 / 2019

Si të përdorni CJ dhe Shopmaster për të filluar Dropshipping

CJ tani është një furnizues i ShopMaster's. ShopMaster gjithashtu siguron klientin tonë CJ një zgjidhje dropshipping, e cila mbështet dropshipping nga furnizuesit 20 + në eBay, Wish, Shopify WooCommerce dhe CJDropShipping. nga [...]
10 / 16 / 2019

ELITEST: Ndihmoni të Bëhuni Elitë në Dropshipping

Dropshipping është i lehtë. Me ELITES, mund të jetë shumë më e lehtë. Dropshipping është një teknikë e menaxhimit të zinxhirit të furnizimit në të cilën shitësi me pakicë nuk mban mallra brenda [...]
10 / 11 / 2019

Rritja e dyfishtë e Normës së Komisionit të Programit të CJ-së për CJ për llogari të reja të anëtarëve dhe referime në muajt e ardhshëm 6

Programi i Filialit i CJ është i përkushtuar për të ndihmuar ata që po motivojnë njerëzit që bëjnë biznesin që lëshon. Me shumë partnerë bashkëpunëtorë na bashkohen dhe shpejt [...]
10 / 11 / 2019

Pse numri im i ndjekjes nuk është i sinkronizuar për të bërë blerje?

Shumë klientë këto ditë pasqyruan numrat e tyre të ndjekjes jo të sinkronizuar për të Shopify me sukses dyqanet që shkaktuan shqetësime të mëdha për biznesin. Pasi kemi bërë një të plotë [...]
10 / 09 / 2019

CJDropshipping po ndihmon drejtuesit që duan të shkallëzojnë shitjen në SH.B.A. në Q4

Qëllimi i çdo dropshipper është që të vlerësojë në mënyrë efektive shitjet ndërsa rriten të ardhurat, veçanërisht gjatë periudhës së lartë të trafikut siç është festa. Megjithatë, [...]
09 / 24 / 2019

Cilat janë çështjet e zakonshme të dyqanit Woocommerce dhe çfarë duhet të bëj?

Woocommerce është një nga platformat më të rëndësishme të bashkëpunimit. Ne i vlerësojmë shumë klientët tanë Woocomerce dhe theksojmë shumë çështjet nga dyqanet Woocommerce. Duke pasur parasysh këtë, ne [...]
09 / 24 / 2019

Pse dështon renditja në dyqan eBay dhe çfarë duhet të bëj?

A keni dështuar ndonjëherë të renditni produktet CJ në dyqanin tuaj eBay? Nëse keni një dyqan eBay të lidhur me CJDropshipping dhe pësoi disa dështime në listë, [...]

Përditësimi i videos sonë

Transporti i anijeve nga Aliexpress është veprimi juaj i zgjuar! Ju mund të planifikoni të kaloni në 1688 dhe Taobao sepse ato janë shumë më të lira.

Vëzhgimi i operacioneve të CJ APP

Si të punoni me CJ

app.cjdropshipping.com

Ju duhet të Regjistrohu një llogari në app.cjdropshipping.com nëse jeni transportues me pika. Ju mund të jeni në gjendje Kërkesa e ndihmës postare, fitoni pikë, paguaj me kredi, duke ndjekur numrat e ndjekjes automatikisht të numrave, Rendisni qindra mijëra produkte të CJkontrolloni statusin e porosive, gjurmoni porositë tuaja etj vetëm me klikime.

Nëse jeni një guru ose bloger ju lutem Regjistrohu një llogari në affiliate.cjdropshipping.com, atëherë ju mund të fitoni para kur të na prezantoni me miqtë tuaj nëse do të vinin me porosi.

Me llogari, ju do të jeni një transportues i vërtetë për të njohur lajmet e produkteve nga Kina dhe nuancat e nxehta në biznesin e transportit detar, do të merrni gjithçka të organizuar dhe do të përmirësoni efikasitetin tuaj të punës, dhe më pak gabim.

me Lidhja e produkteve, ju do të jeni në gjendje të tregoni sistemin tonë se cilat produkte në dyqanin tuaj duhet të përmbushen. Ti mund bisedoni me përfaqësuesit tanë për produktet që ju jeni duke shitur. Dhe pastaj ata do të vendosin produktet për tuaj Lista e SKU nëse nuk e keni bërë Autorizoni dyqanin tuaj tek APP-ja jonë. Ju do të duhet të përmbushni SKU për CSV File. Normalisht, numri i SKU është i shënuar në llogarinë tuaj.

pas Lidhja e produkteve, sistemi do të importojë urdhra nga dyqanet tuaja. Ju mund të zgjidhni cilindo nga këto urdhra dhe ta shtoni në shportë dhe ta paguani menjëherë. Edhe ne jemi duke fjetur, ju mund të na dërgoni urdhra tek ne duke përdorur aplikacionin tonë. Ne do t'i përpunojmë porositë pasi të jemi duke punuar. Ju lutemi vini re të plotë pagesë kërkohet para se të dërgohet urdhri. Ne do ta vlerësojmë nëse e bëni pagesën ASAP, kështu që nuk do të ketë vonesa në përpunimin e porosisë tuaj të transportit me shumicë.

Sistemi ynë app.cjdropshipping.com është në dispozicion për të ngarkuar numrat e gjurmimit në dyqanet tuaja automatikisht, nuk duhet të bëni asgjë pasi të keni bërë pagesën.

Nëse autorizoni dyqanin tuaj në APP-në tonë, atëherë mund të përdorni Qendra e DropShipping >> E përpunuar. Pas kësaj, ju do të keni mundësi të shkarkoni vetë numrat e ndjekjes.