fbpx
Si i pëlqejnë njerëzit CJDropshipping?
07 / 07 / 2018
Përdorimi i qeseve të këpucëve për të zëvendësuar kutinë e këpucëve për transportimin e pikave
08 / 17 / 2018

Si të renditni ose postoni produktet e CJ në Dyqanin tuaj Online?

1. Hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni CJ My

2. Klikoni në Autorizimin dhe Shtoni Dyqane

3. Futni ID-në tuaj të Dyqanit dhe Autorizoni për të përfunduar Autorizimin tuaj

4. Sigurohuni që Dyqani juaj i Autorizuar të Listuar më poshtë

5. Klikoni në logon APP.CJDROPSHIPPING.COM dhe vizitoni tregun.

6. Zgjidhni cilindo produkte të butonit LIST

7. Zgjidhni dyqanin ku dëshironi të rendisni dhe zgjidhni kategorinë ndryshon çmimin e shitjes që dëshironi dhe më pas zgjidhni metodat e transportit, Pastaj klikoni LISTA TANI, dhe më pas produktet tuaja do të renditen në dyqanin tuaj.

Komente Facebook
Andy Chou
Andy Chou
Ju shesni - ne anije burim dhe anije për ju!