fbpx
Pse po e lë punën time në Alibaba
01 / 04 / 2019
10 Arsyet Pse Duhet të Këputni Kinën si Tregun tuaj Kur Transporti Dërgoni
01 / 07 / 2019

Parashikimi: 10 Trendi i Produkteve POD për t'u shitur në 2019

Gëzuar Vitin e Ri, të gjithë! Në retrospektivë, a morët një korrje të bollshme në biznesin e Kërkesave të Shtypur në 2018? Nëse jo, përfshijeni punën e vitit të kaluar dhe formuloni planin tuaj të ri. Nëse keni një sukses të madh, shkoni për të. Një vit i ri është një fillim i ri.

Për të pasur sukses në biznesin e tregtisë elektronike, zotërimi i tre aftësive është thelbësor. Kjo është fitimprurëse, produkte në kërkesë për të shitur dhe teknikat e marketingut. Kështu që sot dua të prezantoj disa produkte POD në kërkesë në disa kamare dhe shpresoj se ky artikull mund të ju ndihmojë djemtë të filloni kokën. Produktet këtu nuk janë në ndonjë mënyrë të veçantë.

Dhe të gjitha produktet në trend në këtë listë mund të gjenden në platformën e aplikacioneve CJ.

1.T-shirt & Hoody

T-shirt dhe kapuç është një produkt thelbësor POD. Sipas të dhënave të platformës CJ, T-shirt dhe kapuç janë shitur mirë dhe të dyja pikat dhe klientët mund të dizajnojnë vetë, si logot e shtypura ose të shtypin disa fjalë.

Dhe fotografia e mëposhtme është vetëm një shembull për ju që të dini se si të personalizoni kapuçin. Për shkak se ne nuk mund të zbulojmë modelin e klientëve, kështu që fotografia është krijuar thjesht nga vetë unë për referencë.

Pse bluza dhe kapuç është një domosdoshmëri për POD dhe treg i lehtë për t’u hapur? Ka dy arsye. Për funksionin personal, T-shirt dhe kapuç është një modë që nuk venitet kurrë. Ju mund të gjeni shumë rroba në modë që rrjedhin nga stilet themelore. Të dy yjet dhe njerëzit e zakonshëm pëlqejnë të veshin T-shirt dhe me kapuç. Bëhet e mahnitshme nëse mund të krijoni një prej tyre vetë dhe të krijoni stilin tuaj të modës. Për grupet, ato janë zgjedhja paraprake nëse kërkohet rroba e njësuar në një aktivitet, dhe njerëzit gjithmonë duan të shtypen logot e shënuara.

Pra, bluza dhe kapuç do të pushtojnë vazhdimisht tregun e saj në biznesin POD.

2. stoli

Duke e bërë këtë listë, bizhuteri është një nga produktet më të preferuara POD. Dhe me këtë kategori, ju mund të gjeni shumë produkte sesa mund të personalizohen. Dhe shumica e kohës, bizhuteri përfaqësojnë shumë kuptime për njerëzit. Për shembull, mund të jetë një dhuratë, një suvenir i dhënë nga familja, miqtë ose i dashuri juaj. Kështu që njerëzit pëlqejnë të shtypin fotografi personale ose disa fjalë kuptimplote në bizhuteri.

Ka shumë produkte kompetente POD që rrjedhin nga kategoria e bizhuterive si gjerdan:

Orët rriten te produktet POD vitet e fundit në biznesin e lëshimit të shpejtë dhe janë shumë të njohura për të rinjtë që preferojnë të dërgojnë një orë të personalizuar për të dashurin ose të dashurën si dhuratë.

Asnjëherë mos harroni unazat nëse doni të filloni biznesin tuaj të ngrohtë.

3. Athleisure

Atletika me pikturë personale ka qenë e njohur për shumë vite. Por gjithmonë kushton shumë për të kërkuar një person të veçantë të pikturojë ashtu siç kërkonit. Dhe me zhvillimin e biznesit të droshipping POD dhe teknologjinë e shtypjes, ka shumë prodhues që janë në gjendje të printojnë fotografi në mënyrë të përsosur ashtu siç kërkonit. POD Atleisure është shumë e njohur për njerëzit që duan të ndërtojnë stilet e tyre.

Brenda kësaj kategorie ju mund të shisni gjithçka në lidhje me të si këmisha, pantallona, ​​bra sportive, majë rezervë, koka dhe këpucë, të gjitha me ngjyra dhe stile të panumërta dhe të gjitha mund të personalizohen. Kështu që ju mund ta merrni këtë vend në disa drejtime: si një dyqan i pavarur, si një koleksion produkti brenda kamareve të modës, ose mund të tregtoni produktet tuaja brenda një prej shumë nënfishave të fitnesit.

4. Shell telefoni

Predha telefonike është gjithashtu një zgjedhje e mirë për biznesin 2019 POD. Sipas datës nga CJ, niches me guaskë fotografike kanë sukses për shumicën e pronarëve të dyqaneve. Siç e dini, guaska e telefonit është një derivim i telefonit celular që ka qenë një domosdoshmëri në jetën e përditshme të njeriut. Sa e nevojshme janë telefonat inteligjentë në jetën e përditshme, sa popullor do të jetë guaska e personalizuar e telefonit. Dëshironi të vendosni rroba unike në smartphone të çmuar? Shtë motivimi që i shtyn njerëzit të blejnë lloje të ndryshme të predhave të telefonit, dhe do të ishte më mirë nëse është në gjendje të personalizohet. Dhe besoj se nuk do të zbehet nëse diçka me të njëjtin funksion nuk e zëvendëson atë. Pra, është akoma një produkt POD në trend në 2019.

5. Backpack / Bag

Shtypja e logove është e zakonshme por njerëzit kanë më shumë ide si Shtypni foton e kafshëve shtëpiake, familjeve në çantë shpine. Për shembull, ky është një produkt shumë i nxehtë që shitet të dy në AliExpress dhe CJApp, dhe besoj se do të zgjasë në 2019. Përveç kësaj, ka shumë çanta të tjera që ju të dy mund të shesë në kamare tuaj.

Nëse dëshironi të paketoni produktet tuaja, qeset plastike POD janë zgjidhja e mirë.

6. Pikturë Diamanti

Piktura me diamantë me porosi është e popullarizuar në 2018 dhe sipas të dhënave, ajo do të njihet nga gjithnjë e më shumë njerëz.

Tri llojet e fundit të produkteve POD mund të mos befasojnë shumë, por ato janë shumë të zakonshme dhe të njohura për një kohë të gjatë. Dhe unë mendoj se ata ende zënë një treg të madh POD në biznesin dropshipping sipas të dhënave nga CJ.

7. Turi

8. Portofol

9. triko

10. Kapak


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni.

Më shumë mënyra për të gjetur produkte fitimprurëse, me kërkesë për të shitur: https://app.cjdropshipping.com/PrintonDemand.html

Komente Facebook