fbpx

Parashikimi më i mirë i Produkteve të Transportit në pika më të mira në 2019

10 Arsyet Pse Duhet të Këputni Kinën si Tregun tuaj Kur Transporti Dërgoni
01 / 07 / 2019
Si të hidhen produkte të ndjeshëm të anijeve si pluhur, magnetik, bateri, krem ​​të përmbajtur?
01 / 08 / 2019

Parashikimi më i mirë i Produkteve të Transportit në pika më të mira në 2019

Siç mund ta shihni në grafikun më poshtë. Dropshipping është një nga bizneset më të nxehta në internet për të filluar në 2018. Notshtë jo vetëm e lehtë për tu filluar, por është pothuajse falas gjithashtu. thjesht krijoni një dyqan ecommerce, importoni produkte nga një dyqan i lirë tregtie në faqen tuaj te internetit dhe filloni t'i promovoni ato në mediat sociale dhe motorët e kërkimit. Kjo eshte. A nuk është e lehtë?

Po dhe jo! Arsyeja është e thjeshtë. Suksesi i një dyqani dropshipping ashtu si çdo gjë në internet është i bazuar në zgjedhjen e një produkti ose ngrohtë përkatëse. Niche që ju zgjidhni përcakton se sa mirë do të bëni me biznesin tuaj. Pra, shkoni me një vend që ka konkurrencë të ulët dhe vëllim të lartë të produkteve të kërkimit të lartë. Ose, ju mund të hipni në valën e trendit dhe të kërkoni produkte që shesin si ëmbëlsira të nxehta për një periudhë.

Typefarë lloji të produkteve të lëshuar shiten më shumë?

Dropshipping kryesisht bazohet në blerjen e impulsit. Ju promovoni një produkt në mediat sociale, zakonisht përmes Facebook Ads, dhe dikush do ta blejë atë nëse ju pëlqen produkti. Në fakt, çdo gjë mund të shesë nëse shfaqet siç duhet.

Dropshipping i suksesshëm = Blerja e Impulsit + Fuqia Blerëse + Produkt Trending

Ju vetëm duhet ta bëni reklamën tërheqëse dhe ta mbani çmimin e ulët. Reklama tërheqëse është goditje që do të shtyjë shikuesit të blejnë produktin. Dhe, pasi të jenë të interesuar, ju u tregoni atyre çmimin. Mimi duhet të jetë i ulët në mënyrë që ata të shiten në të menjëherë.

Lista e parashikuar e shitjes më të mirë të ngrohtë për të shitur në 2019

5. Përkthyesi i gjuhës xhep

Përkthyes të gjuhës xhep


Translator Language Pocket është një produkt i shkëlqyeshëm për t'u shitur udhëtarëve dhe turistëve sepse menjëherë përkthen gjuhën e përdoruesit. Shumica e udhëtarëve kanë vështirësi për të kuptuar gjuhën e vendasve dhe me këtë produkt ata lehtë mund të eksplorojnë vende të ndryshme. Këta janë përkthyes të gjuhës xhepi të ndërtuara kineze dhe mund të përkthehen në gjuhë të ndryshme 34. Shtë në dispozicion për rreth $ 60 në AliExpress, kështu që të mund të mbash një diferencë të përshtatshme kur e shisni atë përmes Google dhe Facebook Ads.

4. Rripat e korrigjimit të qëndrimit

Rripat e korrigjimit të qëndrimit

Do person tjetër ka një problem të sjelljes. Qëndrimi i saktë jo vetëm që ju mban të shëndetshëm dhe të përshtatshëm, por gjithashtu rrit besimin tuaj. Kjo është arsyeja pse dropshipping një rrip korrigjimi i sjelljes është mënyra e duhur për të fituar para në 2018. Jo vetëm që do të jetë fitimprurëse, por është një produkt i shkëlqyeshëm që mund të ndihmojë njerëzit të përmirësojnë sjelljen e tyre.

3. Llambë e hënës

llambë hëne

Dëshironi të shikoni Hënën natën? Silleni atë në shtëpinë tuaj. Me Llambën e Hënës, mund ta shihni në çdo kohë, madje edhe të flini me të.

Llamba e Hënës është në dispozicion për një kosto të ulët dhe është në dispozicion me transport falas. Ka një kërkesë të madhe midis përdoruesve të mediave sociale, kështu që si një dropshipper, ky është një produkt i nxehtë për tu shitur në 2018.

2. Ora e alarmit të pasqyrës

Ora e alarmit me pasqyrë të aktivizuar me prekje është një pajisje shumëfunksionale që mund të përdoret si alarm, një llambë nate dhe madje edhe një pasqyrë.

Shtë e shkëlqyeshme për çdo familje dhe veçanërisht për fëmijët e vegjël që flenë vetëm.

Ora e alarmit të pasqyrës

1. Shtypni në Monedhë Lodër Kërkese

Ne e duam piratin: Ne kërkojmë botën për të gjetur sendet më të lezetshme.
Monedha plastike jo të rreme Tokëza Metalike Reale Thesar i përkryer kur shtohet xhevahire dhe xhevahire. E shkëlqyeshme për partitë dhe ngjarjet me temë pirat. Kopje të njollosura në stilin e lashtë për dyshe për çdo lojë loje apo gjoks thesar.
Një pirat kurrë nuk është plotësisht i përgatitur për udhëtimin e tij pa pasuritë dhe pasuritë e tij. Me përvoja dhe marrëdhënie të reja përmes aventureske emocionuese, është koha që të jemi të lirë dhe të guximshëm në botën fizike, thjesht duke hipur në një anije dhe duke treguar drejt horizontit. Sidomos, në kontrast me jetën tonë të shpejtë, të sotëm, jeta pirat është tërheqëse.

P MR MORE SHUM FITIME TIN FITUES DHE TREGTI, JU LUTEM INSTALL CJ MOBILE APP nga K SERKONI N G PROJEKT GOOGLE OSE APPLE Dyqan: CJDROPSHIPPING

Komente Facebook
Andy Chou
Andy Chou
Ju shesni - ne anije burim dhe anije për ju!