fbpx
Tregjet e ngrohta ose tregjet masive për transportimin e pikave
01 / 28 / 2019
Katër këshilla për ju për të drejtuar dyqanin tuaj më mirë
02 / 01 / 2019

Shtypja më e njohur në pajisje shtesë për kërkesë për pajisje celulare

Reallyshtë me të vërtetë e zakonshme në ditët e sotme që njerëzit janë të varur nga telefonat, tabletat dhe kompjuterët për argëtim. Ne dikur i quanim qenët 'miqtë më të mirë të njeriut', por tani këto produkte elektronike zënë vendin e tyre. Pra, a ka ndonjë produkt që mund të mbrojë këto gjëra më të përdorura ose të shtojë argëtim kur i përdorni?

1. Banka Pank e ngarkuesit me kapacitete të larta, e gdhendur me foto dhe tekst të personalizuar

Shumica e njerëzve do të luanin në celularët e tyre për të vrarë kohën e kaluar për transport ose duke pritur në radhë, etj. Ne jemi me telefonat tanë gati çdo minutë, por bateria e saj e integruar litium nuk mund të zgjasë aq gjatë edhe nëse e keni ngarkuar plotësisht atë më parë . Gjithashtu, nuk është aq e lehtë për ne që ta rimbushim atë jashtë, gjë që i bën karikuesit e lëvizshëm një produkt të nevojshëm për të blerë.

2. USB 2.0 Flash Disk Drumb Thumbles gdhendur me Logo, Emër dhe Imazh

USB flash drives janë pajisje të lira, të zakonshme të magazinimit. Megjithëse janë të lirë dhe të kudogjendur, mos harroni fuqinë e këtyre pajisjeve të vogla të ruajtjes - ato mund të jenë mjete mjaft të dobishme për të pasur gjithmonë dokumente të rëndësishme dhe cilësimet e programit në dorë, zgjidhjen e problemeve dhe riparimin e problemeve të kompjuterit dhe përmirësimin e performancës së sistemit duke përdorur USB drive si një memorje shtesë memorie.

3. Loje kompjuterike e lojrave komike të personalizuar të shtypura me logo dhe foto

I sëmurë nga të gjitha pads miu i zi dhe i lodhshëm? Dëshironi të shtypni foton e idhullit tuaj ose figurës së preferuar të komikut në jastëk për t'ju sjellë një humor të mirë sa herë që jeni duke luajtur në kompjuter? Thjesht hartoni pads tuaj miu me porosi me fotot tuaja personale ose logon e biznesit tani dhe jini zili i të gjithë kolegëve tuaj të punës ose shokëve të dhomës.

Më e rëndësishmja, mos harroni kurrë të blini raste mbrojtëse për këto gjëra të brishta. Tashmë kam humbur numërimin e numrit të rasteve kur kam hedhur aksidentalisht telefonin tim, por gjithsesi mbaj mend se sa i mërzitur isha kur pashë plasaritjet në ekran dhe zhyten në telefonin tim. Pra, më poshtë janë rastet mbrojtëse për pajisje të ndryshme mobile. Merrni njërën prej tyre, përdorni ato si dekorime dhe mbroni të çmuarat tuaja nga aksidentet dhe pluhuri.

4. Rasti mbrojtës plastik i MacBook transparent i shtypur me dizajn personal

5. Rastet mbrojtëse të iPad me model të personalizuar

6. Përshtatur për Rastet e Telefonit të iPhone dhe Samsung Galaxy

Nëse jeni të interesuar në shtypjen tonë të produkteve të kërkesës, ju lutemi klikoni këtu për të eksploruar më shumë.

Komente Facebook