fbpx
CJ nënshkruan Marrëveshjen e Bashkëpunimit Strategjik me DHL në Prill 2019
04 / 15 / 2019
Filloni - Përmbledhje e CJDropshipping.com
04 / 26 / 2019

Rritja CJPacket - Opsioni më i mirë dhe i besueshëm i transportit Kinë-SH.B.A.

Gjëja e parë, CJPacket është përmirësuar në mënyrë që të sigurohet një transport më i efektshëm.

CJPacket u soll në opsionin tuaj vitin e kaluar si një zëvendësim i pjesshëm i ePacket. Shumë klientë, tregu i të cilëve është në SH.B.A. kanë adoptuar këtë metodë të re të transportit për çmimin e saj konkurrues dhe zakonisht shpërndarjen më të shpejtë. Tani me të gjitha këto avantazhe më lart, ne jemi akoma duke përmirësuar shërbimin tonë.

Versioni i azhurnuar është më i përshtatshëm për produkte të zakonshëm mbi 285g, duke mos përfshirë produkte të mëdha. Ndër të gjitha metodat e mundshme të transportit në SH.B.A., kostoja e transportit të CJPacket është e dyta më e ulët. Justshtë vetëm pak më e lartë se ajo e Postës Ajrore të Regjistruar të Kinës Post, e cila ka shpërndarjen më të ngadaltë. Më e rëndësishmja, nga testet tona të fundit të transportit, koha mesatare e dorëzimit të CJPacket është rreth 5 në 10 ditë. Kjo është, CJPacket ka kapacitetin ekuivalent me USPS, dhe është vetëm i dyti për DHL (Zyrtar), më i kushtueshëm. Natyrisht, CJPacket është opsioni juaj më i mirë me gjithçka të marrë në konsideratë.

Për më tepër, ne kemi shkuar milje shtesë për ju. Meqenëse CJPacket është vetë shërbimi ynë i transportit, ne do të marrim përgjegjësi të plotë për paketat e klientëve tanë. Për të garantuar dorëzimin, ne do të rishkruajmë një paketë tjetër pasi të vërejmë se ajo e dikurshme është e mbërthyer në Doganë. Prandaj, dërgesat e vonuara nuk ka të ngjarë të ndodhin në të ardhmen.

E fundit, por jo më e rëndësishmja, CJPacket është themeluar mjaftueshëm me të gjitha informacionet përcjellëse të disponueshme në faqen tonë të internetit>
https://cjpacket.com/

Ashtu si gjithmonë, ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë të transportit nga rënia në të gjitha aspektet, përfshirë transportin. Ashtu eshte! Shpresoj se do të shijonit këtë përmirësim!

Vendet e disponueshme deri në Mars. 2020, dhe shtimi i më shumë vendeve.

ATAustri
AUAustrali
BEBelgjikë
BRBrazil
CAKanadë
DEGjermani
ESSpanjë
FIFinlandë
FRFrancë
GBMbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlanda Veriore ()
INIndi
ITItali
MXMeksikë
NLHolanda (the)
SESuedi
THTajlandë
USShtetet e Bashkuara të Amerikës ()
VNVietnam
Komente Facebook