fbpx

Lajmet: Lady Gaga nisi Laboratorët e Haus në Ditën e Kryeministrit në Amazon

Këshilla: Si të renditni fjalët kyçe të produkteve të ngrohta për të fituar renditje të lartë kërkimi?
07 / 23 / 2019
Si u nis dhe zgjerua CJDropshipping
07 / 25 / 2019

I: Laboratorët Haus në Ditën e Kryeministrit në Amazon

Lady Gaga është mësuar të kryesojë turnet botëror dhe rezidencat e Vegas, por super këngëtarja dhe ikona e modës ishte duke kryesuar Ditën e Kryeministrit të Amazon këtë vit, me fillimin e një marke të re të bukurisë të quajtur - Haus Laboratories. Linja e përbërjes neutrale gjinore, e cila ndan një emër me ekipin krijues të këngëtarit Haus of Gaga, e lançuar në korrik 15 në mëngjes si pjesë e aktivitetit të Amazon Day Prime, e cila shtrihet gjatë dy ditëve këtë vit dhe ofron mijëra oferta dhe promovime në të gjithë faqja e shitësit në internet.

Koleksioni Haus Laboratories përfshin një numër "mjetesh të vetë-shprehjes", dhe fillimi fillestar përmban një shkëlqim buzësh, buzëkuqesh dhe një pluhur shndritës të lëngshëm, të gjitha në dispozicion në një mori ngjyrash dhe hije. Sipas Amazon, linja e përbërjes u krijua "për të përhapur mirësinë, trimërinë dhe kreativitetin duke siguruar mjete për vetë-shprehje dhe shpikje".

II: Shitjet dhe Kategoritë e Ditës së Kryeministrit në Amazon

Dita e Kryeministrit këtë vit është një ngjarje me orë 48, duke filluar në mesnatën e Kohës së Paqësorit të Hënën, Korrik 15, 2019 dhe duke përfunduar në 11: 59 pasdite Koha e Paqësorit të Martën, Korrik 16, 2019. Dita e Kryeministrit në Amazon pasi e dimë se është një ngjarje globale për blerje me shitjet që tejkalojnë ato të së Premtes së Zezë dhe të hënën Cyber ​​të kombinuara. Anëtarët e Kryeministrit mund të blejnë qindra mijëra marrëveshje në vend, me marrëveshje të reja që fillojnë aq shpesh sa çdo pesë minuta.

Amazon njoftoi në korrik 17 se shitjet globale të saj 2019 Kryeministri tejkaluan miliardë paund 1.61. Anëtarët e Kryeministrit blenë më shumë se 175 milion produkte gjatë këtij aktiviteti, duke përfshirë pothuajse të gjitha kategoritë e produkteve, përfshirë produktet elektronike, produktet e bukurisë, produktet e modës, sende ushqimore, lodra, mobilje, nevoja ditore, pajisje shkollore dhe më shumë.

Nëse jeni kurioz për atë që njerëzit blenë në mbarë botën këtë vit, ne ju kemi të mbuluar. Vazhdoni të lexoni për marrëveshjet më të shitura të Prime Day nga e gjithë bota.

III: Shitja më e mirë e ditës së kryeministrit në Amazon në vendet 18

1. SHBA:
Filteri Vetë Personal i LifeStraw, Potente Instant PotdoDUO60, 23andMe Health + Komplet e Ancestry.
LifeStraws janë filtra personalë të lëvizshëm të ujit që e bëjnë ujë të pijshëm të pijshëm. Këtë vit, anëtarët e Kryeministrit Amerikan nxituan të rezervojnë në LifeStraws, kërkesa ishte aq e lartë sa që filtrat shiten shpesh gjatë rrjedhës së Prime Day.

2. UK:
Furça furçë dhëmbësh elektrikë Sony PlayStation Classic, Oral-B SmartSeries, Fshesë me korrent.
Blerësit në Mbretërinë e Bashkuar u nostalgjik këtë Kryeministri Dita, duke u hedhur në një marrëveshje për të rrëmbyer PlayStation Classic - një version miniaturë i PlayStation origjinal i lançuar në 1994 për rreth 20 $. Para-ngarkuar me lojëra 20 nga tastiera origjinale, i plotë me dy kontrollorë klasikë, ky grup sigurohet që të sigurojë orë të argëtimit të modës së vjetër.

3. UAE:
Ujë në shishe Al Ain, Detergjent i Aromës Ariel, Rrotullues i hollë i indeve për peshqir.
Në Emiratet e Bashkuara Arabe, anëtarët e Kryeministrit përdorën Prime Day për të grumbulluar elementët shtëpiakë. Uji me shishe ishte blerja më e njohur, me pastrues lavanderie dhe letër higjienike që binte prapa.

4. Spanjë:
Kufje Bluetooth pa tela Yobola, Seritë Multigroom të Philips 7000 Prerëse Të Gjithë-Në-Një, Këpucë pelena.
Blerësit Spanjoll e pëlqyen zbritjen e madhe në këto kufje Bluetooth Hi-Fi. Ndërsa ata ishin në një zbritje të madhe për Prime Day e cila është më tepër me një çmim të ulët. Këto çifte mund të gjenden vetëm në faqen ndërkombëtare të Amazon, por ato ende dërgojnë në SH.B.A.

5. Singapore:
Qumësht i freskët Meiji i freskët, pije e butë e sheqerit Coca-Cola Zero, indet e banjës me kujdes të pastër Kleenex.
Korrik 15 dhe 16 sollën Singaporeans marrëveshje të mëdha për disa nga pijet e tyre të preferuara. Shitësi më i mirë ishte qumësht i freskët Meiji, të cilin në të vërtetë nuk mund ta gjesh në Amazon në SH.B.A., por mund të gjesh shumë ëmbëlsira të tjera të shijshme Meiji si dhe qumësht nga një markë e ndryshme.

6. Holandë:
Pelena të mbartura Mama, Kartelë kujtese SanDisk 128 GB, Drita Philips Hue White dhe Ngjyra.
Karrocat në Hollandë ishin mbushur me pelena nga Mama Bear, markë e brendshme e foshnjës Amazon. Blerje të tjera praktike, si kartat e kujtesës dhe rruazat e lehta, gjithashtu kryesuan listën.

7. Meksikë:
Anëtarët e Kryeministrit në Meksikë shkuan gjithçka në marrëveshjet e lojrave. Nintendo Switch, një pajisje inovative që është një tastierë dore dhe e bazuar në TV në një, ishte produkti më i blerë. Hyrja tjetër në listë ishte një monitor HP, i cili mund të përdoret si një plotësues i ndërprerës, ose më vete.

8. Luksemburg:
JBL Karikues 3 Altoparlant Portable Bluetooth, Tefal Jamie Oliver Panele çeliku inox, iRobot Roomba 671.
Ky altoparlant i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji është një blerje popullore gjatë gjithë vitit, por ishte më e popullarizuara këtë ditë të Kryeministrit në Luksemburg. Blerje të tjera në shtëpi dhe teknologji e bënë listën, si tigan çeliku inox dhe vakuume të robotëve.

9. Japoni:
Gëzuar Belly Water, Anker PowerCore 10,000 Bateria e Lëvizshme, Pelena Premium për Mbrojtjen e Lartë.
Prime Day në Japoni u përcaktua nga blerjet utilitare. Shishet e ujit kryesuan listën, e ndjekur nga një karikues portativ praktik dhe pelena.

10. Italy:
Nescafé Dolce Gusto Barista Caffè Espresso, Dash 3-in-1 Detergent Pod, Mbushës Portabël AUKEY Powerbank Power.
Ata thonë se italianët e dinë kafenë e tyre, kështu që ka kuptim vetëm se produkti më i blerë në Itali këtë Kryeministri ishte një pako e këtyre bishtajave të stilit të Italisë. Blerjet praktike si larësja dhe një karikues i lëvizshëm gjithashtu kryesuan listën.

11. Indi:
Aromë pa tela Syska 9-Watt Smart LED (Me Amazon Alexa), BoAt Rockerz Sports Bluetooth Wireless, Aromë për banjën e Pocket Godrej Aer.
Llamba të lehta inteligjente - të cilat mund të ndryshojnë ngjyrën dhe të kontrollohen plotësisht vetëm me zërin tuaj - ishin yjet e Kryeministrit në Indi. Kufjet Bluetooth dhe një aromë diskrete e banjës gjithashtu bënë listën e blerjeve më të mira.

12 - 13. Gjermani dhe Austri:
Altoparlant JBL Bluetooth, Panel çeliku inox Tefal Jamie Oliver, OSRAM Smart + Prizë Zigbee Ndërprerës elektrik.
Një shitës i përsëritur më i mirë, Karikimi JBL 3 ishte jo vetëm një blerje popullore në Luksemburg, por edhe në Gjermani dhe Austri.

14. Francë:
iRobot Roomba 671, Fabrika e Tregimit të Tregimeve Lunii, furça e dhëmbëve elektrikë të SmartSeries Oral-B.
Ky vakum i robotëve mund të pastrojë dyshemenë tuaj pa ju ngritur një gisht - kështu që ne nuk jemi të befasuar që e bëri këtë listë më të shiturit disa herë. Ishte blerja më e popullarizuar në mesin e anëtarëve të Kryeministrit Francez.

15. Kinë:
Scrub pastrues pëllumbash, Krem për rinovimin e syve L'Oreal, Pajisja e përhershme e heqjes së flokëve të mëndafshtë.
Produkte bukurie ishin artikujt më të blerë në mesin e anëtarëve të Kryeministrit Kinez. Një manikyr i trupit Dove kryesoi listën, i ndjekur nga një krem ​​hidratues për sytë dhe një mjet për heqjen e flokëve në shtëpi.

16. Kanadë:
PlayStation 4 i hollë me Spiderman dhe Horizon Zero Dawn, Filter Personal i Ujit të LifeStraw, 23andMe Health + Kits Ancestry.
Një pako e hollë e PlayStation 4, e cila vjen me lojëra dy-hitësh, ishte aq e popullarizuar në ditën e kryeministrit sa që ende shitet tani. Ajo kryesoi listën më të shiturve në Kanada, së bashku me kitin popullor LifeStraw dhe 23andMe.

17. Belgjikë:
OSRAM Smart + Prizë Zigbee Ndërprerës Doktor, Kartelë kujtese SanDisk 128 GB, Filter Uji Brita.
Një prizë e zgjuar, e cila ju lejon të kontrolloni teknologjinë me pajisjet tuaja, ishte shitësi më i mirë në Belgjikë.

18. Australi:
Tabela Mario Kart 8 Deluxe, Finish Powerball All-in-1 Tabela për larjen e enëve, Happa pelena ultra të thata.
Blerësit Australianë e pëlqyen ta zvarritnin këtë lojë klasike, argëtuese familjare me zbritje. Së bashku me Mario Kart, blerjet praktike si larësja e lavastoviljes dhe pelenat ishin shitësit më të mirë.

Komente Facebook