fbpx
Alternativa në rritje e biznesit tuaj në tregtinë elektronike 10 Oberlo
07 / 31 / 2019
Si të transferoni dyqanet në një llogari tjetër të CJ?
08 / 02 / 2019

Dropshipping furnizuesi në Hangzhou, Shenzhen të Kinës - Wiio dhe Tan Brother

Nëse jeni duke e lexuar këtë post, atëherë ju mund të dëshironi të dini se si të bëni një biznes dropshipping nga Kina. Epo, mos u shqetëso, sot do të prezantoj dy kompani me bazë në Kinë që do të bëjnë sukses! Vetëm mos harroni të shpenzoni kohën tuaj për këtë dhe të trajtoni dyqanin tuaj si një biznes të vërtetë.

Duke folur për biznesin dropshipping në Kinë, unë duhet të prezantoj një sipërmarrës të famshëm - Steve Tan. Ai së pari filloi të përfshihej në fushën e tregtisë elektronike në 2005. Ai dhe vëllai i tij, Evan Tan, keni disa dyqane të tregtisë elektronike me figura 7 dhe 8. Tani ata ndajnë mësimet e tyre të mësuara në ngjarje, samite dhe tërheqje të drejtuesve për të ndihmuar sipërmarrësit e tjerë të arrijnë qëllimet e tyre të tregtisë elektronike.

Të dy duke jetuar në Singapor, vëllezërit udhëtuan botën duke krijuar biznesin e tyre, dhe së fundmi ndihmuan në fillimin e Wiio i cili është një platformë që ndihmon në burimin e dropshippers dhe produktet e anijeve nga Kina që u duhen nga një depo kineze. Sigurohet që këta dropshippers marrin një çmim të përfituar në mënyrë që të fitojnë më shumë para.

Wiio - Një Platformë Gjithëpërfshirëse për Dropshipping

Wiio integrohet me Shopify, i cili ju lejon të përpunoni mijëra porosi, pa marrë parasysh sa shumë keni të bëni, me vetëm disa klikime të thjeshta, ai mund të trajtojë pothuajse gjithçka. Kështu që më në fund mund të përqendroheni në aspektet më të rëndësishme të biznesit tuaj, i cili po zhvillon ndërmarrjen tuaj.

Të kesh një furnizues të besueshëm dhe të besueshëm është çelësi i suksesit, do të bësh shumë përparime me Wiio në anën tënde, nuk ke nevojë për ndonjë aplikacion tjetër ose shtesat e pronarit të dyqaneve, fillo ta përdorësh atë, duke filluar nga sot, duke kursyer shumë çdo muaj Tarifat dhe kostot e menaxhimit. Shtë falas për t'u përdorur dhe ju mund ta zgjeroni biznesin tuaj në nivelin tjetër.

CJDropshipping - Një partner i fuqishëm i braktisjes me qendër në Kinë

Në Kinë, CJDropshipping është gjithashtu një ekzistencë e papërfillshme në tregun dropshipping. Kjo ndihmoi shumë dropshippers të fillojnë biznesin e tyre dropshipping që në fillim.

- Investimi minimal

Pa tarifë konfigurimi, pa tarifë mujore, pa tarifë ruajtjeje, pa porosi minimale

- Operacion i përshtatshëm

Ndihmimi dhe renditja e sendeve që ju interesojnë në dyqanin tuaj të tregtisë elektronike merrni me disa klikime

- Sherbime te plota

Shërbime që mbulojnë: Mbështetje, Dropshipping, Marketingu, Branding, Logjistikë, Magazinim dhe shërbime të tjera

- Zgjedhje të tjera të produkteve

Qindra mijëra produkte që mund të zgjidhni

Përditësimi i produkteve të shitjes së nxehtë në kohë reale

- Pricemimi i produkteve fitimprurëse

Pricemimi normalisht më i ulët se shitësit e Aliexpress dhe eBay

- Koha e shpejtë e dorëzimit

Inventarizimi dhe transporti i depove të SH.B.A.-së, një tjetër dërgesë më e shpejtë se ePacket

Tani, ju jeni njohur me këto dy transportues me pika në Kinë dhe kjo varet nga ju që është më e përshtatshme për ju. Sidoqoftë, për të arritur aksesin në këtë biznes dhe për ta bërë atë të suksesshëm, duhet të zgjidhni me kujdes.

Komente Facebook