fbpx
Karakteristikat e nyjeve të mira dhe të këqija për Dropshipping
01 / 21 / 2020
Si ndikon Wuhan Coronavirus Dropshipping
01 / 26 / 2020

8 Produkte të zgjedhura me dorë me potencial të shkëlqyeshëm për ditën e Shën Valentinit 2020

Dita e Shën Valentinit është në 14 Shkurt, do të ishte më mirë të përgatiteshit për të tani e tutje. Kanë mbetur vetëm një muaj dhe përfshin Festivalin e Pranverës këtë muaj, kështu që nuk ka edhe aq shumë kohë. Prandaj, sot do të ndajmë 8 produkte me potencial të shkëlqyeshëm për ditën e ardhshme të Shën Valentinit.

1. Byzylyk kozmik Galaxy.

Bizhuteri e modës është një vend i njohur për dropshipping sepse është shumë fitimprurës. Produkti i parë që do të donim të rekomandonim është byzylyku. Unshtë unisex, klientët e synuar janë vajza dhe djem. Dizajni më i njohur dhe origjinal është ky lloj sistemi diellor, i projektuar me 9 rruaza kryesore me ngjyra të ndryshme, qëndron për nëntë planetët në sistemin diellor. Kjo ide e projektimit është kaq e mahnitshme - vishni këtë byzylyk, do të keni të gjithë sistemin diellor rreth kyçit të dorës. Kjo byzylyk është gjithashtu një tortë e nxehtë në Aliexpress dhe Amazon, me më shumë se 6 mijë porosi nga vlerësimet më të fundit. Dhe ne mund të shohim që ajo vlerëson 4.8 yje, nga vlerësimet e klientëve, shumica e konsumatorëve ishin të kënaqur me atë që morën. Pra, kjo byzylyk është një zgjedhje e sigurt për ju.

2. Gërvisht Harta e Botës

Produkti i dytë është një produkt perfekt për ditën e Shën Valentinit. Shtë një dhuratë universale për çdo çift në të gjithë botën. Të shkosh të udhëtosh së bashku është një mënyrë e mirë për të promovuar marrëdhëniet romantike. Pasi të shkoni në një vend të ri, mund të gërvishtni për të ndezur zonën. Me kalimin e viteve, kjo hartë mund të ishte një suvenir domethënës i romancës suaj. Duke parë hartën me njolla me ngjyra, kujtesa e çmuar ngrihet në mendje. Dhe ky produkt shet mjaft mirë, shitur më shumë se 500 copë muajin e kaluar në CJ. Mund të konsiderohet si një produkt fitues i listueshëm për Ditën e Shën Valentinit.

3. Lojë bllok magjike

Produkti i tretë që duam të rekomandojmë ofron një mundësi tjetër që çiftet të kalojnë kohën në shtëpi. Shtë një lodër lojë interaktive, një lojë zbavitëse enigmash dhe gjithashtu një mjet për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve për punët shtëpiake. Gjatë lojës, ju mund të bëni një bast për të vendosur se kush do të bëjë punët e shtëpisë. Plesiftet ndonjëherë janë duke mbajtur mendime të ndryshme, me këtë lojë lodër, jo më shumë përleshje. Për më tepër, kjo lojë blloqe magjike është një produkt me potencial të lartë për vitin 2020 pasi vëllimi i shitjeve rritet me shpejtësi këto dy muaj në CJ, dhe shitjet në Aliexpress gjithashtu tejkalojnë 1000. It'sshtë një super produkt që mund të zgjidhni të provoni në fillim të vitit 2020.

4. Rroje me shumë funksione

Produkti i katërt është zgjedhur posaçërisht për burrat. Rruajtësi është një zgjedhje e zakonshme për burrat. Ky rroje është një makinë elektrike në rruajtje 5 në 1 dhe koka është e zëvendësueshme. Notshtë jo vetëm një rroje mjekër, klientët gjithashtu mund ta përdorin atë për të rregulluar djegiet anësore dhe flokët e hundës. Sepse është i vogël dhe shumë-funksion, kështu që është i shkëlqyeshëm për udhëtarët e shpeshtë. Ky produkt është aq i popullarizuar sa që ka renditur 20 shitësit më të mirë në CJ për më shumë se gjysmë viti. Nëse jeni duke kërkuar për një interpretues të qëndrueshëm të përhershëm, kjo rroje është një zgjedhje e mirë.

5. Topin e shpejtësisë së refleksit të boksit

Tjetra vjen një produkt i veçantë i Rekomandimit të sotëm-Boxing Refleksi i Shpejtë Ballit Ball. Isshtë renditur si pajisje sportive, por është më shumë si një lodër. Ju mund të qëndroni të aftë në një mënyrë më interesante dhe Addicting. Kur jeni shumë dembel për të shkuar në palestër, edhe pse palestra është vetëm në portën e komunitetit, kjo top grusht nuk lë asnjë justifikim për ju. Si një shitës, ju me siguri nuk dëshironi të përballeni me ndonjë rrezik për të marrë telashe dëmtimin e klientit duke luajtur këtë punchball. Kjo nuk është bërë nga plastika e vështirë por nga PU, shumë më e lehtë dhe më e butë se sa një top tenisi. Të gjithë mund ta shijojnë atë pa asnjë shqetësim për goditjen në fytyrë, sy, hundë dhe grusht gjithashtu. Dhe çmimi i produktit është vetëm 1.56 dollarë, i përshtatshëm për shitje të kombinuara me pajisje të tjera palestër. Marzhi për këtë produkt është i konsiderueshëm, zakonisht, çmimi i shitjes është më shumë se 12 dollarë.

6. Altoparlant Bluetooth Levitation Magnetik UFO

Nëse jeni duke kërkuar për një produkt të teknologjisë së lartë për teknofilët, produkti i gjashtë do t'ju zgjojë. Likeshtë si një shkencë 'e ardhshme' në tryezë. Ne mund të shohim që pjesa e sipërme është një altoparlant në formë UFO, dhe baza është një llambë tryeze LED. 'UFO' është levituar magnetik mbi bazën, sjell një sens futuristik. Kur vendosni altoparlantin mbi bazën, po karikohet pa tela. Ajo që më surprizon më shumë është, folësi mund të punojë vetëm, që do të thotë se mund ta ngjitni atë në shiritin e biçikletave, frigoriferin, të shijoni muzikë kur çiklizoni ose gatuani. Dhe madje mund të shijoni muzikë në banjë, sepse folësi është i papërshkueshëm nga uji. Por ju lutem vini re se çmimi është gjithashtu shumë "i ftohtë" - çmimi i përgjithshëm është rreth $ 120 përfshirë koston e transportit në SH.B.A. Para se të rendisni, ju lutemi sigurohuni që mund ta shtyni këtë produkt te konsumatorët e synuar të duhur.

7. Llambë Projektimi Sky Star

Një takim romantik është më i rëndësishëm dhe i paharrueshëm kur po gjeni një dhuratë për të dashuruarit. Vjen produkti im i 7-të i rekomanduar - Llamba e Projektimit Sky Star. Ky projektues LED imagjinar mund të krijojë qiell të ëndërruar yll dhe mjedis romantik dhe atmosferë të zhytjes së plotë në çdo rast të errët. Do t’i lejojë që datat e natës të bëhen romantike dhe fantastike! Dhe është plotësisht i rregullueshëm në mënyrë që të krijoni qiellin tuaj ekskluziv me yje.

8. Gjerdan Projektimi i Përshtatur

Produkti i fundit që unë do të doja të rekomandoja është një tjetër dhuratë romantike projektuese - Gjerdanja e Projektimit e Përshtatur. Shtë një produkt POD (Shtypni në kërkesë), me 4 stile, 3 materiale, 2 ngjyra opsionale. Konsumatorët mund të dizajnojnë tekstin ose fotot e tyre të personalizuara në gjerdan, si 'Jack I Love You'. Edhe ju mund ta vendosni foton e dashnorit tuaj. Definitelyshtë padyshim një dhuratë unike romantike e përgatitur mirë për Ditën e Shën Valentinit. Ky lloj i produkteve POD gëzon një shitje të madhe para pushimeve romantike çdo vit, kështu që pse të mos provoni?

Për versionin e videos, thjesht klikoni në butonin 'Luaj' për ta marrë atë!

Kjo është gjithçka për sot, ju pëlqejnë produktet që ju rekomandoj? Nëse keni ndonjë ide ose pyetje, lini një koment këtu. Mos harroni të pajtohem kështu që nuk do të humbisni asnjë azhurnim.

Komente Facebook