fbpx

cjdropshipping- POD

02 / 12 / 2019

Pse duhet të zgjidhni produkte POD mbi ato normale

Meqenëse ne e filluam tiparin tonë Print on Demand (POD) dhjetorin e kaluar, ne kemi marrë shumë pyetje nga klientët tanë çdo ditë. Pra, pse janë këto [...]
01 / 04 / 2019

Parashikimi: 10 Trendi i Produkteve POD për t'u shitur në 2019

Gëzuar Vitin e Ri, të gjithë! Në retrospektivë, a morët një korrje të bollshme në biznesin e Kërkesave të Shtypur në 2018? Nëse jo, përfshijeni punën dhe formulimin e vitit të kaluar [...]