fbpx

dropshipping nga Kina

05 / 22 / 2020

Si të blini produkte nga depot e CJ në SHBA?

Shumë prej përdoruesve tanë të CJ e kanë problemin, ata duan të blejnë produkte nga depoja amerikane e CJ, por produktet e listuara në depon e SH.B.A.-së mund të [...]
08 / 06 / 2019

Pse Tarifat e Trump nuk ndikojnë në biznesin e lëshimit të automjeteve

Përsëri! Presidenti amerikan Trump njoftoi në Twitter të enjten e kaluar se do të vendosë një tarifë 10% në një listë të importeve kineze nga shtatori 1st. [...]
08 / 02 / 2019

Dropshipping furnizuesi në Hangzhou, Shenzhen të Kinës - Wiio dhe Tan Brother

Nëse jeni duke e lexuar këtë post, atëherë ju mund të dëshironi të dini se si të bëni një biznes dropshipping nga Kina. Epo, mos u shqetëso, sot do të prezantoj [...]