fbpx
07 / 25 / 2019

Si u nis dhe zgjerua CJDropshipping

Yiwu Cute Jewelry Co, Ltd ishte themeluar në 2000 nga Andy Chou (CEO) dhe ekipi i tij. Ajo ishte e vendosur në Futian Market në qendër të Yiwu [...]
07 / 19 / 2019

Si mund të bëhen forcat e reja të tregtisë elektronike - shitësit femra bëhen gjigandë të tregtisë elektronike?

Nëse lëvizja Metoo ka luajtur një rol të rëndësishëm në ngritjen e statusit shoqëror dhe politik të grave, një fushatë tjetër mund të përfaqësojë gjithashtu rritjen e mprehtë të biznesit të mbizotëruar nga gratë, d.m.th. [...]