fbpx

Pranoni nga Ne

08 / 17 / 2018

Përdorimi i qeseve të këpucëve për të zëvendësuar kutinë e këpucëve për transportimin e pikave

Ne kemi përjetuar kuti këpucësh të dëmtuara kur transportoheshin kohët e fundit. Siç e dini, Dropshipping nga Kina në mbarë botën zgjat ditë. Dhe transportuesit më të shumtë janë të përafërt kur ato [...]
08 / 07 / 2018

Si të renditni ose postoni produktet e CJ në Dyqanin tuaj Online?

1. Hyni në llogarinë tuaj, dhe pastaj kliko CJ tim 2. Klikoni Autorizimin dhe shtoni dyqane 3. Vendosni emrin e dyqanit tuaj dhe autorizoni për të përfunduar [...]
07 / 07 / 2018

Si i pëlqejnë njerëzit CJDropshipping?

Nëse jeni një Dropshipper i Shopify, duhet të shikoni CJ Dropshipping! Për ndihmimin, përmbushjen, stokun dhe transportin, CJ Dropshipping zëvendëson AliExpress & Oberlo të gjitha në [...]
07 / 03 / 2018

Justin Cener - CJ Dropshipping - A është AliExpress i ri? Mimi më i mirë. Transporti më i shpejtë. Shërbim i shkëlqyeshëm. Depot e SHBA.

Nëse jeni një Dropshipper i Shopify, duhet të shikoni CJ Dropshipping! Burimi. Përmbushur. Stock. Ship. CJ Dropshipping zëvendëson AliExpress & Oberlo të gjithë në një aplikacion… [...]