fbpx

Mënyra pagese

Shumë klientë të CJ-së po pyesin nëse duhet të paguajmë para CJ? Në të vërtetë, ju nuk keni nevojë të paguani përparimin para CJ. Ju thjesht na paguani kur keni porosi duhet të përpunohen.

1) Nga PayPal

 • PayPal ju mundëson të dërgoni pagesa shpejt dhe të sigurt në internet duke përdorur një kartë krediti ose një llogari bankare. Kur zgjidhni PayPal si metodën e pagesës, mund të klikoni në butonin më poshtë për të ardhur në faqen e arkëtimit PayPal, ku mund të dërgoni pagesën tuaj.
 • Mirësevini ju zgjidhni PayPal për të rregulluar pagesa, avantazhet janë si më poshtë:
  Pagesa është e gjurmueshme. Ju mund të gjurmoni statusin e pagesës tuaj duke përdorur llogarinë tuaj PayPal.
  Pagesa nuk kërkon që ju të përdorni kartën tuaj të kreditit në internet (ju mund të transferoni direkt nga llogaria juaj bankare.
  PayPal do të mbrojë të dhënat tuaja personale nëse vendosni të paguani me kartë krediti, gjë që kufizon rrezikun e përdorimit të paautorizuar. Ju duhet të na kontaktoni kur përdorni këtë pagesë.

2) Nga T / T (Transferimi i Telit Bankar) (Ne do të ofrojmë deri në 2% bonus kur përdorni këtë metodë pagese për tarifimin e portofolit)

 • Duhen vetëm dy ose tre ditë për mbërritjen e transferimit nëse banka juaj ka letërkëmbim të drejtpërdrejtë. Të gjitha informacionet tona bankare do t'ju dërgohen me email me citatet tona.
 • Pagesa jonë duhet të jetë shuma totale e marrë. Prandaj, ju lutemi përpiquni të zgjidhni bankën tuaj lokale me një korrespodencë të drejtpërdrejtë me BANKA E AMERIKA. Nëse jo, një bankë e palëve të treta do t'ju paguajë një tarifë shtesë transferimi nga 10 deri në 20 dollarë. Ju lutemi kontrolloni me bankën tuaj për të gjetur nëse keni nevojë të shtoni ndonjë tarifë shtesë bankare të palëve të treta përpara transferimit.
 • Ju lutemi shkruani numrin përkatës të porosisë në skenarin postar kur bëni pagesa. Ju lutemi na informoni menjëherë pasi të keni bërë transferimin e parave. Transferimi i telit bankar zakonisht zgjat ditë 3-4. Për të filluar prodhimin ASAP, ju lutemi kontaktoni me ne nëse gjendja juaj e porosisë është akoma "Jo-Pagesë" 5 ditë më vonë pas transferimit.

Emri i llogarise:
Corp CJ TRADE
Llogaria Nr .:
457030794845
Banka Përfituese
BANKA E AMERIKAS
Numri i rrugëzimit ACH :
122101706
Numrat e rrugëzimit :
026009593
Kodi Swift (Vetëm Wire International):
BOFAUS6SXXX
email:
sales@cjdropship.com
Adresë:
20 E THOMAS RD SUITE 2200 PHOENIX, AZ 85012, USA

3) Nga Westen Union

 • Detaji i marrjes

Emri: LIZHI
Mbiemri: ZHOU (Sigurohuni që i keni vendosur emrin dhe mbiemrin në pozicion të saktë)
Llogaria: 6228 4803 8915 4888 876
Emri i Bankës: Banka Bujqësore e Kinës
Tel. Nr .: 008618067627100
Coutry: Kina
Adresa: Dhoma 301, Njësia 2, Ndërtesa 11, Rrethi B, Fshati Qing Yan Liu, Yiwu, Provinca Zhejiang, Kinë, 322000

4) Nga Kredia e dyqanit

Mund ta blini kredinë tonë të dyqanit përmes këtu, nganjëherë ne do të promovojmë kredinë e dyqanit tonë me bonus, ju mund ta blini atë dhe ta shpenzoni në platformën CJ.

Kredia në dyqan është monedha jonë e autorizuar e nënshkrimit, pa kufij kohorë.

5) Me Kartë krediti

App.cjdropshipping.com është në dispozicion me Pagesën e Kartës së Kredisë kur vendosni porosinë, dhe gjithashtu ne mund t'ju dërgojmë një lidhje për pagesën e kartës së kreditit, mund ta paguani atë me çdo lloj kartë krediti. Ju duhet të na kontaktoni kur përdorni këtë pagesë.

6) Nga Payoneer

CJ është gjithashtu në dispozicion me pagesa Payoneer, ju mund të përdorni këtë metodë pagese ose duke paguar urdhra dropshipping ose duke ngarkuar tuaj Portofolin CJ. Do të jetë më e lehtë të fitoni bonus sesa transferimi i telit pasi që nuk ka kufi minimal të sasisë.

7) Nga Payssion

Ju mund të gjeni në një vend që nuk përdoret gjerësisht në PayPal, Kartë krediti si Tajlanda, Vietnami, Filipinet, Afrika e Jugut, etj. Me Payssion, ju mund të na paguani nga Transferimi i Bankës Lokale Lokale nga 200+ vende.

8) Nga Midtrans

Për tregtarët në Indonezi. Midtrans bekerjasama dengan berbagai Bank, Perusahaan Telekomunikasi, dhe Toserba terbesar di Indonezi.

Komente Facebook