fbpx

Oferta jonë


展会 背景 4

Ne po ofrojmë më shumë se të tjerët

1. Pa tarifë konfigurimi, pa tarifë mujore, pa tarifë ruajtjeje, pa porosi minimale
2. APP i CJ bën qindra mijëra produkte postimi, përpunimi i porositjes më i lehtë dhe falas
3. Shtypni në kërkesë me mijëra produkte, blerësi juaj e projekton atë
4. SH.B.A., Evropë, Inventari i depove në të gjithë botën, përpunimi i brendshëm dhe përpunimi i njëjtë i ditës
5. Ndihmimi i çdo produkti me çmim normalisht më i ulët se Aliexpress ose eBay dhe Falas
6. Kontrolli i Cilësisë, Etiketa e Bardhë dhe Marka për Dyqanet tuaj Online
7. Përmbushja nga Kina në botë, shumicë dhe agjentin tuaj ndihmues në Kinë
8. Paratë e gatshme në dorëzim dhe CJPacket dorëzojnë shumë më shpejt transportin se sa ePacket
9. Produkte të Shitjes së Nxehtë në Reale që azhurnohen në dorën tuaj nga APP Mobile
10. Shërbime Qitjeje Videosh Profesionale dhe Imazhe për produktet tuaja fituese
Gjithashtu, APP-ja jonë është e lirë për këdo. Ju mund të kontrolloni detajet këtu.
A. CJ Dropshipping Karakteristikat e APP-së
-Importoni produkte në dyqanet tuaja me vetëm disa klikime
-Free produkteve ndihmuese të shërbimit, dhe mijëra produkte POD
-Sourcing direkt nga 1688 dhe Taobao
1. Rendisni dhe buroni me lehtësi çdo produkt në dyqanet tuaja, normalisht çmimi më i ulët se Aliexpress ose eBay, ne gjithashtu kemi mijëra produkte POD;
2. Procesoni porositë tuaja dhe i dërgoni në vetëm disa klikime gjithçka të sinkronizohet automatikisht me dyqanet tuaja, porositë CSV gjithashtu të disponueshme;
3. Shpejtë si përpunimi në të njëjtën ditë, transportimi nga depoja e SHBA drejtpërdrejt te klientët tuaj amerikanë;
4. Paketimi dhe futja e markës në dispozicion, kontrolli i cilësisë përpara dërgimit, gati një nga një kontrollues;
5. Ndiqni porositë tuaja në çdo kohë dhe bëni analizën e ofrimit;
6. Ekipi që punon me ekipin tuaj dhe pothuajse mbështetje online 7 * 24;
B. Si funksionon CJ Dropshipping APP
-Importoni lehtësisht produktet e pikave
Importoni produkte dropship nga tregu ynë. Pasi të gjeni produktin që dëshironi të importoni, thjesht klikoni në butonin LIST dhe ndryshoni çmimin që dëshironi të shisni, ai është gati të botohet në dyqanin tuaj.
-Lidhni produktet ekzistuese
Lidhni produktet që tashmë jeni duke shitur në dyqanin tuaj me CJ APP. Sistemi gjeneron vetëm urdhra që produktet janë lidhur nga dyqani juaj me CJ. Ju nuk keni nevojë të ndryshoni renditjen në dyqanin tuaj, sistemi ynë do të importojë urdhra automatikisht nga dyqani juaj.
-Fsheh sekretin e biznesit
Ne do të fshehim sekretin e biznesit tuaj, pasi të keni produktet më të mira të shitësit që ju përkasin vetëm juve. Ne nuk do t'u tregojmë klientëve tanë të tjerë produktet, as për shitjet.
-Përcaktoni një Kërkesë Ndihmuese
Nëse produktet nuk ekzistojnë në APP-në tonë, ju mund të postoni një kërkesë ndihmuese për ne, dhe do të jeni në gjendje t'i renditni ose t'i lidhni ato menjëherë pas suksesit ndihmues.
-Përmbush urdhërat automatikisht
Për të dërguar një produkt tek klienti juaj, thjesht klikoni "Add to Cart" dhe konfirmoni porositë. Do gjë tjetër bëhet automatikisht nga CJDropshipping.
- Urdhërat për lëshimin e bulkut nga EXCEL ose COPY dhe PASTE
Nëse akoma ju pëlqen të përdorni modelin e urdhrave excel ose CSV, atëherë mund të përdorni butonin Import Excel Orders, do të ketë dy mundësi për të ngarkuar EXCEL ose COPY dhe PASTE për këtë stil. Sistemi do të llogarisë vetë sasinë, do të keni mundësi të shkarkoni numra gjurmues në çdo kohë që ju pëlqen.
- Inventari i porositjes së rendit me CJDropshipping dhe transportin e depove të SH.B.A.
Për të mbajtur një inventar të plotë mund të përmirësojë shpejtësinë e përpunimit të porosive tuaja. Për produktet me pajisje, ne mund t'i përpunojmë ato aq shpejt sa në të njëjtën ditë. Ju mund të porositni inventar për produktet e nxehta me çmim zbritje. Gjithashtu, ne kemi depot tona në SHBA për përpunimin e porosive.
-Shtypja e llogaritjes së kostos dhe ndjekja e dërgesave
Një mjet falas për të llogaritur çmimin e transportit për çdo metodë të mundshme të transportit. Dijeni se ku janë porositë tuaja në çdo kohë, mund të bëjë analizën e dorëzimit.

Pricemimi i transportit do të jetë më i ulët se Aliexpress, shitësit e Ebay me dërgimin e një kërkese ndihmuese duke vijuar lidhjen.
Le të jemi të suksesshëm së bashku, ne do të jemi partneri juaj i kualifikuar i transportit.


Na kontaktoni
Komente Facebook