fbpx
Justin Cener - CJ Dropshipping - A është AliExpress i ri? Mimi më i mirë. Transporti më i shpejtë. Shërbim i shkëlqyeshëm. Depot e SHBA.
07 / 03 / 2018
Si të renditni ose postoni produktet e CJ në Dyqanin tuaj Online?
08 / 07 / 2018

Si i pëlqejnë njerëzit CJDropshipping?

Nëse jeni një Dropshipper i Shopify, duhet të shikoni CJ Dropshipping! Burimi. Përmbushur. Stock. Ship. CJ Dropshipping zëvendëson AliExpress & Oberlo të gjithë në një aplikacion ONE… dhe thjesht e bën atë më mirë.

Dropshipping CJ është një zgjidhje gjithëpërfshirëse për Sipërmarrësit e Shopify të cilët kanë vazhdimisht nevojë për produktin tjetër të nxehtë. Ja çfarë ofron CJ dhe pse i rekomandoj kaq shumë:

Blerja e dyqaneve
Lërini produktet dropship të CJ për ju - harroni AliExpress! Asnjëherë nuk do t'ju ngarkohet një tarifë e caktuar, tarifë mujore, tarifë ruajtjeje, tarifë për artikullin e shitur ose ndonjë tarifë e fshehur. Koha më e shpejtë e përpunimit dhe dërgimit është 24 orë pas pagesës së marrë!

Ndihmuese e produkteve
CJ Dropshipping mund të kërkojë dhe të burojë produkte për ju. Ju mund të postoni kërkesa për burim produkti me CJ direkt! Kjo ju lejon të kërkoni që produktet të dërgohen - edhe nëse ende nuk i kemi ato. Ekipi ynë do të shqyrtojë me kujdes kërkesën tuaj dhe do të identifikojë nëse është e mundshme.

Stoku dhe deponimi
CJ Dropshipping gjithashtu mund të rezervojë dhe deponojë produktet tuaja ekzistuese për shpërndarje dhe përmbushje. CJ ka rreth fabrika të bashkë-veprimit 200 dhe hapësirë ​​depo 20,000 + katrorë. Gjithçka është e etiketuar për markën tuaj.

Depot e SHBA
Përpunimi në të njëjtën ditë është i mundur - dorëzimi në vetëm ditë 4 është i mundur! Magazina të shumta jashtë shtetit përfshirë Kinë duke përdorur transportin e-paketave dhe përpunim super të shpejtë. Depot e 3 USA me një kohë transporti ditën 2-4!

Videot e produkteve për reklamat në Facebook
Ky është një shërbim i shkëlqyeshëm shtesë që ofron CJ dhe është i përsosur për konvertimin e lartë të reklamave në Facebook. Për një tarifë të vogël (50 $ për video), ju merrni një video me vitrinë produkti me cilësi të studios, të gatshme për reklama në Facebook.

Më pëlqen të punoj me CJ! Dropshipping CJ është evolucioni i ndihmës dhe shitjes së produkteve të dërguar me pika në Shopify. Unë vazhdimisht kam gjetur produkte fituese me cilësi të lartë në CJ - dhe nuk dua të them hedhurinë tipike që shihni në AliExpress. Prmimi më i mirë, marzhet më të mira, MUND mbështetje më e mirë e klientit. Këto janë të gjitha shumë të rëndësishme për biznesin tim dhe diçka që nuk do ta gjesh kurrë tek Aliu.

Unë vazhdimisht po i bëj studentët e mi të kalojnë nga Aliu në CJ sepse ata thjesht fitojnë më shumë para dhe u japin klientëve të tyre një përvojë shumë më të mirë. Unë rekomandoj shumë CJ dhe e di që do ta pëlqeni. Oh ... dhe a përmenda një ton të produkteve që dërgojnë nga SH.B.A.? Kjo e bën AliExpress të duket si një gjë e së kaluarës!

1. Pa tarifë konfigurimi, pa tarifë mujore, pa tarifë ruajtjeje, pa porosi minimale
2. 100% App Shopify Falas
3. Depot e SHBA
4. Buroni çdo produkt, në çdo kohë
5. Mbështetje online 24 / 7 me gjuhë të ndryshme
6. Video dhe imazhe të produkteve profesionale ofrojnë
7. Kontrolli i cilësisë dhe ndërtimi i markës për ju
8. Pricemimi normalisht më i ulët se shitësit e Aliexpress dhe eBay
9. Përpunimi në të njëjtën ditë nëse produktet janë të rezervuara në depo.
10. Informacione për Insajderin mbi produktet më të nxehta të shitjes në Depot e CJ-së

https://business.facebook.com/justint.shirts.50/videos/401858336975816/

Vlerësimi i CJ në Facebook

Koment CJ
Komente Facebook
Andy Chou
Andy Chou
Ju shesni - ne anije burim dhe anije për ju!