fbpx
07 / 22 / 2019
примерок ред

Како да поставите примерок или налог за тестирање?

Нарачки за примерок или тестирање се сметаат за нарачки на големо во CJDropshipping! Разликата е во големопродажба е масовно, но примерокот или наредбата за тестирање е по една [...]
07 / 01 / 2019

Квалитетна инспекција служба

05 / 27 / 2019

Најдобра 5 Aliexpress алтернатива за испорака на капка во 2019

Повеќето од шпедитерите со капки започнуваат да испуштаат испорака на лесен начин - Тестирање на производи на Алиекспрес и поставување нарачки на Алиекспрес преку Виа Оберло. Ова е [...]
05 / 16 / 2019

Chinaе влијае ли трговијата со Кина и САД врз деловното работење или меѓународната електронска трговија?

Американскиот претседател Доналд Трамп воведе тарифно покачување од 10 до 25 проценти на кинескиот увоз во вредност од 200 милијарди американски долари. Нов извештај [...]