fbpx

dropshipping 2020

06 / 26 / 2020

Rekomandimi i 11 pajisjeve të biçikletave

Ndërsa vazhdon shpërthimi i koronavirusit, shumë amerikanë kanë frikë të përdorin transportin publik. Ata gjithashtu janë duke kërkuar mënyra për të ushtruar pa pasur nevojë të shkoni në a [...]
06 / 17 / 2020

7 Produkte Shumë Profitiv Produkte / Zgjedhur nga Top100 (Renditur nga të ardhurat) Shitësit më të mirë në Dropshipping CJ

3 javë më parë, unë postova një blog me top100 shitësit më të mirë në CJ Dropshipping dhe ndava 6 kamare të nxehta sipas listës së shitësve më të mirë. Renditja ishte [...]
06 / 15 / 2020

Pse Dropshipping ka nevojë për paketim me porosi?

Isfarë është dropshipping? Dropshipping është një model i ri biznesi ecommerce. Modeli tradicional i biznesit të e-commerce është të blini një sasi minimale të produkteve nga furnitorët tuaj [...]
06 / 05 / 2020

Mënyra më e lehtë ndonjëherë për të blerë / burim nga Aliexpress, 1688 dhe Taobao për Dropshipping

Extension CJ Google Chrome është një zgjatje jashtëzakonisht e dobishme e cila mund t'ju kursejë kohë në qoftë se jeni duke ekzekutuar një dyqan në internet dhe burim nga [...]