fbpx

Lajmet e Transportit

05 / 16 / 2019

A do të ndikojë Lufta e Tregtisë Kinë-SH.B.A. duke ndikuar në biznesin apo tregtinë elektronike ndërkombëtare?

Presidenti amerikan Donald Trump ka vendosur një rritje tarifore nga 10 në 25 përqind në importet kineze me vlerë $ 200 miliardë dollarë. Një raport i freskët [...]
04 / 29 / 2019

Furnizuesit kryesorë të 10 Dropshipping në SH.B.A.

Furnizuesit e Transportit Drop nga SHBA po bëhen gjithnjë e më popullore. Kështu, shumë transportues me pika u vranë nga transporti i gjatë dhe cilësia e keqe kur [...]
04 / 29 / 2019

Transporti xhevahire! Një metodë mjaft konkurruese e transportit për transportuesit e pikave të bizhuterive!

CJ ka bashkëpunuar me një kompani amerikane të transportit Jewelshipping këtë muaj, e cila pajis CJ të jetë një kompani e pashembullt dropshipping në ngrohtë bizhuteri. Pse une [...]
04 / 29 / 2019

Sekretet kryesore të 8 që nuk i dini në lidhje me burimin nga 1688, Taobao, Aliexpress, Alibaba, Lightinthebox, DHgate, MadeinChina

Dropshipping ishte me origjinë nga Kina, CJ e sillte atë nga Kina në botë. Aktualisht, nëse jeni të angazhuar në biznesin e lundrimit, është e nevojshme ta kuptoni këtë [...]