fbpx

Lajmet e Transportit

02 / 15 / 2019

Si të hapni një dyqan të transportit transportues Drop Wallet?

Shumë transportues të rënies me shikim të mirë u kanë dhënë sytë nga biznesi POD në 2019, i cili po lulëzon në këto vite, dhe besoj se POD do [...]
02 / 14 / 2019

Hapat e 6 për ndërtimin e një biznesi të suksesshëm të transportit në internet

Transporti i pikave është një model biznesi jashtëzakonisht i popullarizuar për sipërmarrësit e rinj, veçanërisht Gen Zers dhe Millennials, për shkak të aftësive të marketingut në internet që tejkalojnë kapacitetet financiare. që nga [...]
02 / 13 / 2019

Si të zgjidhni një vend për të hequr qafe

A jeni ndier ndonjëherë në mëdyshje kur po zgjidhni mallin tuaj për të shitur? A nuk keni menduar ndonjëherë se çfarë do të jetë shitja e nxehtë në të ardhmen? [...]
02 / 11 / 2019

Kthehu në punë pas festave të Vitit të Ri Kinez

Si po shkon, djema? Shpresoj se të gjithë bëni mirë gjatë atyre ditëve. I gjithë stafi i CJ ka kaluar pushimet e tyre të lumtura për ribashkimin me [...]