fbpx
09 / 06 / 2018
CJdropshipping-nënvizoi-punës-ditë-super-169

Pas Promovimit për Ditët e Punës, Dropshipping VS Platforma e Përgjithshme eCommerce

E sigurt, vera mund të ketë mbaruar, por sezoni i kursimeve sapo fillon. Këtë vit, fundjava e Ditës së Punës po fillon me një ngarkesë të konsiderueshme marrëveshjesh [...]
08 / 18 / 2018

Shtypni në kërkesë Vs. Produkte të Përgjithshme që largohen nga Kina: Cila është më e dobishme?

Shumica e dropshippers bien në dy kategori: të shtypura në kërkesë vs Produkte të përgjithshme dropshipping. Printimi sipas kërkesës është kur ju shesni modelet tuaja personale për produktet [...]
08 / 17 / 2018

Përdorimi i qeseve të këpucëve për të zëvendësuar kutinë e këpucëve për transportimin e pikave

Ne kemi përjetuar kuti këpucësh të dëmtuara kur transportoheshin kohët e fundit. Siç e dini, Dropshipping nga Kina në mbarë botën zgjat ditë. Dhe transportuesit më të shumtë janë të përafërt kur ato [...]
07 / 07 / 2018

Si i pëlqejnë njerëzit CJDropshipping?

Nëse jeni një Dropshipper i Shopify, duhet të shikoni CJ Dropshipping! Burimi. Përmbushur. Stock. Ship. CJ Dropshipping zëvendëson AliExpress & Oberlo të gjithë në një aplikacion… [...]