fbpx

Pranoni nga Ne

01 / 09 / 2020

Sa foto dhe video të përsosura i çojnë shitjet në dyqanin tuaj?

Si një shitës në internet, a përdorni ende fotografitë e produkteve në dispozicion? Le të imazhojmë kur të keni nevojë për të marrë një kafe, do të dëshironit të blini [...]
12 / 17 / 2019

Payssion— Një metodë e re popullore e pagesës e disponueshme në GJ Tani

Pagesa tani është në dispozicion në CJ. Shkoni për të provuar metodën tonë më të re të pagesës në dispozicion. Pse CJ shton Payssion si një hyrje pagese? Pagesa është a [...]
12 / 12 / 2019

Shërbimi i Fotografisë dhe Videove të Shtënat Online Tani

Dëshiron të marrësh fotografi dhe video të dashur për marketingun e produktit të dyqanit tuaj? Ndërsa të gjithë dropshippers e dinë që fotografia e produkteve dhe videot janë një [...]
11 / 23 / 2019

Vendet kryesore të 10 përdorin shërbimin e parave të gatshme në dorëzim (COD)

Në epokën e shoqërisë pa para, le të shohim se vendet e Top 10 përdorin më së shumti Para në Dorëzim… 1. Tajlandë Edhe shumica e njerëzve Thai fillojnë të ndryshojnë në përdorim [...]