fbpx

Pranoni nga Ne

02 / 18 / 2019

Bëni para me bizhuteri të shtypura në kërkesë

Bizhuteri është një nga produktet më të njohura që nga fillimi i kohës. Gratë (dhe burrat) gjithmonë kanë shijuar që të dekorohen me xhevahire mahnitëse, dhe që nga ajo kohë [...]
02 / 12 / 2019

Pse duhet të zgjidhni produkte POD mbi ato normale

Meqenëse ne e filluam tiparin tonë Print on Demand (POD) dhjetorin e kaluar, ne kemi marrë shumë pyetje nga klientët tanë çdo ditë. Pra, pse janë këto [...]
02 / 01 / 2019

Katër këshilla për ju për të drejtuar dyqanin tuaj më mirë

Ecommerce gëzoi një vit rekord në 2018, me të ardhura globale nga shitjet vlerësohet të kenë arritur në trilion $ 2.8, sipas Statista. Këtë vit, kjo shifër pritet të rritet [...]
01 / 30 / 2019

Shtypja më e njohur në pajisje shtesë për kërkesë për pajisje celulare

Reallyshtë me të vërtetë e zakonshme në ditët e sotme që njerëzit janë të varur nga telefonat, tabletat dhe kompjuterët për argëtim. Ne i quanim qenët 'miqtë më të mirë të burrit', por tani [...]