fbpx

Pranoni nga Ne

09 / 11 / 2018

5 Arsyet Pse Dropshipping CJ është Furnizuesi më i mirë i Dropshipping

Në CJ Dropshipping, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të shërbimeve dropshipping. Si një organizatë me vite ekspertizë dhe udhëzime specifike të tregut, ne jemi në pararojë [...]
09 / 11 / 2018

Shpallja e partneritetit tonë me Niches Source.com - Agjenti më i mirë ndihmues i Amazon FBA në Kinë

Jemi të ngazëllyer për të njoftuar partneritetin tonë të ri me Niches Source.com - Një nga agjentët më të mirë të ndihmës të Produkteve Amazon në Kinë, që transformon mënyrën e shitësit të Amazon [...]
09 / 07 / 2018
Burimi më i lartë 10 për dërgimin me pika

Burimet kryesore të 10 për transportin me pika dhe Cili është ndryshimi midis 1688 dhe Taobao? Cila është më e mirë?

Alibaba është një nga kompanitë më të mëdha të tregtisë elektronike në botë. Të gjitha këto kompani janë nisur nga Aliexpress.com, Alibaba.com, Taobao.com, Tmall.com, Alipay.com, 1688.com etj. Themeluesi [...]
09 / 06 / 2018
CJdropshipping-nënvizoi-punës-ditë-super-169

Pas Promovimit për Ditët e Punës, Dropshipping VS Platforma e Përgjithshme eCommerce

E sigurt, vera mund të ketë mbaruar, por sezoni i kursimeve sapo fillon. Këtë vit, fundjava e Ditës së Punës po fillon me një ngarkesë të konsiderueshme marrëveshjesh [...]