fbpx

Rreth nesh

CjDropshipping.com është faqja zyrtare e faqes Dropshipping të Yiwu Cute Jewelry Co, Ltd

Themeluar në vitin 2000 nga Andy Chou (CEO) dhe ekipi i tij. Ajo ishte e vendosur në Tregun Futian në qendër të qytetit Yiwu, Provinca Zhejiang; e cila është e famshme për bizhuteri dhe prodhimin e mallrave në botë. Grupi ynë kryesor i klientëve është përdoruesit e Shopify dhe Wordpress, eBay, Amazon, dhe shitësit Etsy të cilët janë të përqendruar në marketing dhe lënë gjëra të tjera si produkte ndihmuese, përpunimin e porosive dhe dërgesat tek ne. Ne jemi një nga partnerët më profesionistë të transportit detar në Kinë, i provuar nga aftësia jonë për t'u përqëndruar në nevojat e klientëve tanë, ndërsa qëndrojmë shumë konkurrues. Produktet tona janë shpërndarë në mbi 60 vende dhe rajone me mijëra, dhe ne ende vazhdojmë të ofrojmë të njëjtin nivel shërbimi edhe sot. Ne shpresojmë që të bashkëpunojmë me ju dhe të ndihmojmë biznesin tuaj të ndërpresë. Ju mund të vizitoni faqen tonë të internetit për të marrë informacion më të azhurnuar ose të na kontaktoni direkt.

 • Pa tarifë konfigurimi
 • Asnjë pagesë mujore
 • Pa tarifë ruajtjeje
 • Asnjë mënyrë minimale
 • Asnjë tarifë për sendin e shitur
 • Nuk ka akuza të fshehura

80%

Ne lëshojmë transportin mbi 80% Mall

Kemi rreth fabrika të bashkëpunuara 200. Dhe ndodhet në Tregu Yiwu, qendra e Yiwu City, Provinca Zhejiang, e cila është e famshme për bizhuteri dhe prodhimin e mallrave në botë. Ne mund të burojmë dhe të sigurojmë mbi 80% produkt të konsumit me çmim të anijeve të fabrikës.


99%

Kontrolli i rreptë i cilësisë

Kënaqësia e klientit është përparësia jonë kryesore, udhëzimet tona të rrepta të kontrollit të cilësisë ndikojnë drejtpërdrejt në lumturinë e klientëve tanë. Ne inspektojmë çdo produkt para paketimit dhe shpërndarjen e tyre për t'u siguruar që produktet tuaja të arrijnë në destinacionin e tyre të sigurt. Klienti përfundimtar 99.9% si përvoja e blerjes nga faqja jonë e klientëve.


Mbështetje efikase

Ekipi ynë mbështetës është rreth 60 njerëz nga Kina dhe Filipinet me orë të disponueshme 18 dhe tre gjuhë të ndryshme, ne përdorim mjetin e komunikimit të menjëhershëm Skype, Whatsapp që nuk do ta ndjeni kurrë se jemi shumë larg nga këtu.

 • 18 orë mbështetje në internet
 • Tri gjuhë të ndryshme
 • Përfaqësues me përvojë

Përpunim i sigurt

Koha më e shpejtë e përpunimit dhe dërgimit është 24 orë pas pagesës së marrë. Ne nuk vendosim asnjë faturë ose ndonjë insert tjetër në pako, përveç nëse dëshironi që ne të vendosim paketimin e markës tuaj. Ne marrim masa të pashembullt për të garantuar që gjërat tuaja të mbërrijnë në mënyrë të sigurt dhe në gjendje të mirë.

Anije të shpejta

Ne kemi nënshkruar kontratë 5 zyra postare efikase në Kinë, dhe vendet 33 të disponueshme me ePacket. Koha mesatare e dërgimit në SH.B.A. është ditë 8. Kishim depo 3 në SH.B.A., atje janë rreth 1 000 SKU atje. Transporti vendas kërkon mbërritjen rreth ditëve të 2-4.

 • Dorëzimi më i shpejtë brenda ditëve 4
 • Transporti i depove të huaja
 • Transporti varg në të gjithë botën

Historia e CJDropshipping

A. CJ Dropshipping Karakteristikat e APP-së
-Importoni produkte në dyqanet tuaja me vetëm disa klikime
-Free produkteve ndihmuese të shërbimit, dhe mijëra produkte POD
-Sourcing direkt nga 1688 dhe Taobao
1. Rendisni dhe buroni me lehtësi çdo produkt në dyqanet tuaja, normalisht çmimi më i ulët se Aliexpress ose eBay, ne gjithashtu kemi mijëra produkte POD;
2. Procesoni porositë tuaja dhe i dërgoni në vetëm disa klikime gjithçka të sinkronizohet automatikisht me dyqanet tuaja, porositë CSV gjithashtu të disponueshme;
3. Shpejtë si përpunimi në të njëjtën ditë, transportimi nga depoja e SHBA drejtpërdrejt te klientët tuaj amerikanë;
4. Paketimi dhe futja e markës në dispozicion, kontrolli i cilësisë përpara dërgimit, gati një nga një kontrollues;
5. Ndiqni porositë tuaja në çdo kohë dhe bëni analizën e ofrimit;
6. Ekipi që punon me ekipin tuaj dhe pothuajse mbështetje online 7 * 24;
B. Si funksionon CJ Dropshipping APP
-Importoni lehtësisht produktet e pikave
Importoni produkte dropship nga tregu ynë. Pasi të gjeni produktin që dëshironi të importoni, thjesht klikoni në butonin LIST dhe ndryshoni çmimin që dëshironi të shisni, ai është gati të botohet në dyqanin tuaj.
-Lidhni produktet ekzistuese
Lidhni produktet që tashmë jeni duke shitur në dyqanin tuaj me CJ APP. Sistemi gjeneron vetëm urdhra që produktet janë lidhur nga dyqani juaj me CJ. Ju nuk keni nevojë të ndryshoni renditjen në dyqanin tuaj, sistemi ynë do të importojë urdhra automatikisht nga dyqani juaj.
-Fsheh sekretin e biznesit
Ne do të fshehim sekretin e biznesit tuaj, pasi të keni produktet më të mira të shitësit që ju përkasin vetëm juve. Ne nuk do t'u tregojmë klientëve tanë të tjerë produktet, as për shitjet.
-Përcaktoni një Kërkesë Ndihmuese
Nëse produktet nuk ekzistojnë në APP-në tonë, ju mund të postoni një kërkesë ndihmuese për ne, dhe do të jeni në gjendje t'i renditni ose t'i lidhni ato menjëherë pas suksesit ndihmues.
-Përmbush urdhërat automatikisht
Për të dërguar një produkt tek klienti juaj, thjesht klikoni "Add to Cart" dhe konfirmoni porositë. Do gjë tjetër bëhet automatikisht nga CJDropshipping.
- Urdhërat për lëshimin e bulkut nga EXCEL ose COPY dhe PASTE
Nëse akoma ju pëlqen të përdorni modelin e urdhrave excel ose CSV, atëherë mund të përdorni butonin Import Excel Orders, do të ketë dy mundësi për të ngarkuar EXCEL ose COPY dhe PASTE për këtë stil. Sistemi do të llogarisë vetë sasinë, do të keni mundësi të shkarkoni numra gjurmues në çdo kohë që ju pëlqen.
- Inventari i porositjes së rendit me CJDropshipping dhe transportin e depove të SH.B.A.
Për të mbajtur një inventar të plotë mund të përmirësojë shpejtësinë e përpunimit të porosive tuaja. Për produktet me pajisje, ne mund t'i përpunojmë ato aq shpejt sa në të njëjtën ditë. Ju mund të porositni inventar për produktet e nxehta me çmim zbritje. Gjithashtu, ne kemi depot tona në SHBA për përpunimin e porosive.
-Shtypja e llogaritjes së kostos dhe ndjekja e dërgesave
Një mjet falas për të llogaritur çmimin e transportit për çdo metodë të mundshme të transportit. Dijeni se ku janë porositë tuaja në çdo kohë, mund të bëjë analizën e dorëzimit.

Pricemimi i transportit do të jetë më i ulët se Aliexpress, shitësit e Ebay me dërgimin e një kërkese ndihmuese duke vijuar lidhjen.
Le të jemi të suksesshëm së bashku, ne do të jemi partneri juaj i kualifikuar i transportit.


Na kontaktoni
Komente Facebook