fbpx

начини за плаќање

Голем број клиенти на СП прашуваат дали треба да плаќаме однапред на СП? Всушност, не треба да плаќате однапред пред СП. Вие само ни плаќате кога имате нарачки треба да бидат обработени.

1) Со PayPal

 • PayPal ви овозможува да испраќате плаќања брзо и безбедно преку Интернет користејќи кредитна картичка или банкарска сметка. Кога ќе изберете PayPal како начин на плаќање, можете да кликнете на копчето подолу за да дојдете на страницата за исплата на PayPal, каде што можете да ја испратите вашата исплата.
 • Добредојдовте вие ​​изберете PayPal за да организирате плаќање, предностите се подолу:
  Плаќањето може да се следи. Можете да ја пронајдете состојбата на вашата исплата користејќи ја вашата PayPal сметка.
  Плаќањето не бара да ја користите вашата кредитна картичка преку Интернет (можете да ја пренесете директно од вашата банкарска сметка.
  PayPal ќе ги заштити вашите лични детали ако изберете да плаќате со кредитна картичка, што го ограничува ризикот од неовластена употреба. Треба да не контактирате кога ја користите оваа исплата.

2) Со T / T (банкарски трансфер на жица) (ние ќе понудиме бонус до 2% при користење на овој метод на плаќање за полнење на паричник)

 • Потребни се само два или три дена за пристигнувањето на трансферот ако вашата банка има директна преписка. Сите наши информации за банка ќе бидат испратени до вас со нашата понуда.
 • Нашата исплата мора да биде вкупната добиена сума. Затоа, обидете се да ја изберете вашата локална банка со директна кореспонденција до ИНДУСТРИСКА БАНКА СД, LTD. Ако не, трета банка ќе ви наплати дополнителен надомест за трансфер од $ 10 до $ 20. Ве молиме проверете со вашата банка за да откриете дали треба да додадете дополнителни банкарски трошоци од трети лица пред трансферот.
 • Ве молиме, запишете го соодветниот број на нарачката во записот. Ве молиме, известете нè веднаш откако ќе направите трансфер на пари. Банкарскиот трансфер на жица обично трае 3-4 дена. За да започнете со производството ASAP, контактирајте со нас ако состојбата на нарачката е сè уште „Неплатена“ 5 дена подоцна по преносот.

Име на сметката :
Модата ѓердан џуџиња СД ООД
Сметка бр.:
NRA356011400100138350
Корисничка банка ef
ИНДУСТРИСКА БАНКА СД, ООД, ГРАДБА НА ХАНZО
Swift BIC
FJIBCNBA530
Адреса:
NO158. БИНВАНГ ПАТ ЈИВУ ГРАД Zеџијанг Кина (Поштенски код: 322000), Кина
Договорната банка:
ВЕЛЕС ФАРГО БАНКА, НА NEWУЈОРК МЕ INTERNATIONALУНАРОДНА БАНДАР
Swift BIC
PNBPUS3NNYC

3) Од Вестерн Унион

 • Детал за приемот

Име: ЛИHИ
Презиме: ZHOU (Осигурете се дека сте ги ставиле името и презимето во правилна позиција)
Сметка: 6228 4803 8915 4888 876
Име на банкарство: Земјоделска банка на Кина
Тел. Бр .: 008618067627100
Кутри: Кина
Адреса: Соба 301, единица 2, зграда 11, округ Б, село Кинг Јан Лиу, Јиву, провинција Zеџијанг, Кина, 322000

4) Кредитен по продавница

Преку нашата продавница можете да купите овде, понекогаш ние ќе го промовираме нашиот кредит во продавницата со бонус, можете да го купите и да го потрошите на платформата CJ.

Кредит на продавница е нашата овластена валута за потпис, без временски ограничувања.

5) Со кредитна картичка

Нашата app.cjdropshipping.com е достапна со плаќање со кредитна картичка кога ја ставате нарачката, а исто така можеме да ви испратиме и линк за исплата на кредитна картичка, можете да ја платите со секаков вид кредитна картичка. Треба да не контактирате кога ја користите оваа исплата.

6) Од Payoneer

CJ е исто така достапен со плаќање Payoneer, можете да го користите овој начин на плаќање или со плаќање нарачки за dropshipping или наплата на вашите CJ паричник. Willе биде полесно да се добие бонус од трансфер на жица, бидејќи не постои минимален лимит.

7) Со плаќање

Може да се лоцирате во земја која не е широко користена во PayPal, кредитна картичка како Тајланд, Виетнам, Филипини, Јужна Африка, итн. Со Payssion, можете да ни плаќате преку Локално мобилно банкарско пренесување од 200+ земји.

8) од Мидтранс

За трговците во Индонезија. Midtrans bekerjasama dengan berbagai Bank, Perusahaan Telekomunikasi, dan Toserba terbesar di Indonesia.

Фејсбук Коментари